Scitec Nutrition ProB 36 cps

Neohodnoceno
489 Kč
Produkt ProB společnosti Scitec Nutrition obsahuje čtyři kmeny živých bakterií nacházejících se v lidském gastrointestinálním traktu, jakož i 40 mg vitaminu C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt ProB společnosti Scitec Nutrition obsahuje čtyři kmeny živých bakterií nacházejících se v lidském gastrointestinálním traktu, jakož i 40 mg vitaminu C.

  • celkem 10x10^9 CFU s živými bakteriemi
  • Lactobacillus helveticus 3,5 x 10^9 CFU*
  • Lactobacillus rhamnosus 2,5 x 10^9 CFU*
  • Bifidobacterium longum 2x10^9 CFU*
  • Lactobacillus paracasei 2x10^9 CFU*
  • 40 mg vitaminu C

Lidské tělo obsahuje téměř 2 kg bakterií a jiných mikroorganismů. Ty lze nalézt doslova na každém povrchu naší pokožky a v našich orgánech, včetně žaludku, úst a střev. Asi třetina z toho je společná pro všechny lidi, ale zbylé 2/3 mají variabilní složení, stejně jako vzor našich otisků prstů. Všechny tyto bakterie se nazývají mikrobiom a počet mikrobů, které tvoří mikrobiom, je asi desetkrát větší než naše vlastní buňky. (1)

Organismus dospělého člověka obsahuje téměř 100 bilionů bakterií s nejméně 1000 různými druhy, které produkují téměř 3 miliony genů, což je 150násobek lidského genomu. Tato čísla ukazují důležitost mikrokosmu, se kterým žijeme. Ve skutečnosti je tak důležitá, že v posledních desetiletích byla uznána důležitost osy mikrobiom – střevo – mozek (1)

Nejběžnějšími bakteriemi ve střevě jsou bifidobakterie a druhy laktobacilů, které jsou také široce studovány v mikrobiologii (1)

Tyto bakterie jsou požity orálně a přilnou v GI traktu, aby koexistovaly těsně s lidským tělem jako členové normální flóry GI traktu.

*Colony Forming Unit - počet živých a aktivních bakterií na denní porci

(1) Bermon S, Petriz B, Kajenenie A, Prestes J, Castell L, Franco OL. The microbiota: an exercise immunology perspective. Exerc Immunol Rev. 2015;21:70-9. PMID: 25825908.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 kapsli denně nalačno se sklenicí vody
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Tabulka nutričních hodnot:

1 cps
Celkový počet bakterií 10 x 10^9 CFU
- z toho Lactobacillus helveticus 3,5 x 10^9 CFU
- z toho Lactobacillus rhamnosusv 2,5 x 10^9 CFU
- z toho Bifidobacterium longum 2 x 10^9 CFU
- z toho Lactobacillus paracasei 2 x 10^9 CFU
Vitamin C 40 mg (50 % RHP)

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

*Colony Forming Unit - počet živých a aktivních bakterií na denní porci

Složení:

Biotiq formula 54,7 % [bramborový škrob, Lactobacillus helveticus Lafti® L10 ND, Lactobacillus rhamnosus GG AF, Bifidobacterium longum Rosell®-175 (R0175), Lactobacillus paracasei Lafti® L26 AF, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), kyselina askorbová], plnidlo (celulózový gel), obal tobolky (želatina), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.

Upozornění:

Výrobek uchovávejte mimo dosah malých dětí! Doplněk stravy není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, minerály, extrakty
Forma: kapsle
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: