Scitec Nutrition Mega Arginine 140 cps

Neohodnoceno
510 Kč
L-arginin je podmíněnou esenciální aminokyselinou, což znamená, že za normálních podmínek si lidský organismus dokáže vytvořit takové množství, které potřebuje. Konzumace kapslí s vysokým obsahem argininu je nejjednodušší formou zabezpečení dostatečného množství zvýšených nároků na příjem argininu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V případě nedostatečného stravování, nebo při velké fyzické zátěži, nedokáže biosyntetický kanál vytvořit dostatečné množství argininu, a z tohoto důvodu je třeba jej doplňovat některou z potravin nebo v podobě doplňku výživy. Vzhledem k tomu, že oxid dusnatý (NO) je jedinou a velmi důležitou základní látkou kreatinu, konzumace v podobě doplňku výživy je v kruhu atletů a sportovců běžnou záležitostí.

Doporučené dávkování:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně 30 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot:

  1 cps
L-arginin HCI 1300 mg
- z toho L-arginin 1075 mg

Složení:

L-arginin hydrochlorid, hovězí želatina, látka proti hrudkovatění a spékání: stearát hořečnatý; barviva: dioxid titaničitý, oxid černého železa, briliantová černá BN SLOŽKY L-arginin hydrochlorid, hovězí želatina, látka proti hrudkovatění a spékání: stearát hořečnatý; barviva: dioxid titaničitý, oxid černého železa, briliantová černá BN
Informace pro alergiky: Produkt byl vyhotoven v provozu se zpracováváním mléka, vajec, lepku, sóji, arašídů, lískových oříšků, ryb a krabů!

Balení 140 kapslí - 140 dávek

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku
Forma: kapsle
Kategorie: NO suplementy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: