Scitec Nutrition Lactase enzyme 100 cps

Neohodnoceno
305 Kč

Podpora zažívání pro osoby citlivé na laktózu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpora zažívání pro osoby citlivé na laktózu. Laktáza je trávicí enzym (beta-galaktosidáza), podílející se na trávení mléka a obsahu laktózy v mléčných produktech na neškodné jednoduché cukry, glukózu a galaktózu. Osoby, u kterých se tento enzym v organismu neprodukuje, nedokážou laktózu plně využít, což může mít nepříjemné příznaky. Enzym laktáza napravuje trávení laktózy u osob, které mají potíže s trávením laktózy. *

LACTASE ENZYME je ideálním doplňkem pro ty, kteří by rádi využili pozitivní účinky syrovátkové bílkoviny, kaseinu, kaseinátu nebo jiných bílkovin, avšak jsou citliví na laktózu. V průměru je k trávení 10-13 gramů laktózy potřebných 2500 FCC jednotek. Pro osoby s velmi vysokou citlivostí na laktózu se 100% potřebou podpory trávení se doporučuje ke každému jídlu přijmout 10 000 FCC jednotek. 2 kasple LACTASE ENZYME toto množství enzymu zajišťuje!

* Vědecky dokázané tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Doporučené dávkování:

  • užijte 1 kapsli ke každému jídlu s obsahem laktózy, včetně syrovátky, kaseinu, jakož i nápojů s obsahem kaseinu
  • 1 kapsle obecně postačí ke strávení 20-26 g laktózy
  • toto množství laktózy odpovídá cca 400 ml mléka
  • zapijte sklenicí vody
  • tolerance laktózy je různá, proto se doporučuje požádat o radu odborníka o roli laktázy ve výživě 

Tabulka nutričních hodnot:

  1 cps
Enzym laktáza 50 mg (5000 FCC* jednotek)

Složení:

Plnidlo (celulózový gel), obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, hydroxid draselný)], přípravek enzymu laktáza 15 % [ß-galaktosidáza 44 % (z Aspergillus oryzae), sůl].

Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše, potraviny obsahující oxid siřičitý.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, různorodé stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Intolerance laktózy může být u každého jedince jiná, proto je vhodné vyžádat si ve věci bezlaktózového stravování se radu odborníka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, minerály, extrakty
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku
Forma: kapsle
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: