Scitec Nutrition BCAA Xpress 280 g

Neohodnoceno
439 Kč
Varianta
Nápoj s obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nápoj s obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem.
  • neobsahuje cukr*
  • neobsahuje lepek**
  • neobsahuje laktózu***
  • aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v poměru 2 : 1 : 1
  • 5 g čistých BCAA v každé dávce

Zásoby pro svaly

Leucin, isoleucin a valin patří do skupiny aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA). BCAA patří mezi 9 aminokyselin, které jsou pro lidské tělo esenciální, čili které si tělo nedovede samo vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava nebo výživové doplňky. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří zhruba 35 % zásob esenciálních aminokyselin svalové bílkoviny. Je tedy důležité, abychom ve svém jídelníčku přijímali aminokyseliny v odpovídajícím množství a ve správné kvalitě. Spolu s ostatními aminokyselinami hrají roli při tvorbě bílkovin, které přispívají k růstu a k zachování svalové hmoty.

BCAA Xpress obsahují aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v takovém poměru 2 : 1 : 1, v jakém se nachází i v našem organismu. Proto je doplnění těchto esenciálních aminokyselin prostřednictvím konzumace tohoto přípravku výjimečně pohodlné, snadné a každému dostupné. Další přednost nabízí příchuť: mnozí tvrdí, že samotné BCAA jsou poněkud nahořklé. Přípravek BCAA Xpress je ochucený, takže problém přestává být problémem i pro ty, komu na chuti záleží.

* Tvrzení ohledně absence cukru se týká nápoje připraveného ke konzumaci.

** Neobsahuje lepek v souladu s předpisy Evropské unie.

*** <0,5 g / 100 ml výrobku připraveného ke konzumaci.

Doporučené dávkování:

  • denně smíchejte jednu dávku prášku BCAA Xpress (7 g = 3/4 dávkovací lžičky) se 300 ml vody
  • konzumujte před tréninkem, během něj, po něm nebo mezi hlavními jídly

Tabulka nutričních hodnot:

7 g (3/4 odměrky)
BCAA CELKEM 5000 mg
- z toho L-Leucine 2500 mg
- z toho L-Isoleucine 1250 mg
- z toho L-Valine 1250 mg

Složení:

Hruška: L-leucin 36 %, L-isoleucin 18 %, L-valin 18 %, aroma, kyselina (kyselina jablečná, kyselina citronová), zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam K)

Mango: L-leucin 36 %, L-isoleucin 18 %, L-valin 18 , aroma, kyselina (kyselina jablečná), zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (Sunset Yellow FCF*)

Krvavý pomeranč: L-leucin 36 %, L-isoleucin 18 %, L-valin 18 , aroma, kyselina (kyselina jablečná), zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam K), koncentrát z červené řepy prášek ((maltodextrin, koncentrát z červené řepy, kyselina (kyselina citronová)), extrakt z kurkumy ((zahušťovadlo (arabská guma), kurkuma extrakt z oddenku, protispékavá látka (oxid křemičitý)), barvivo (azorubin*)

Jablko: L-leucin 36 %, L-isoleucin 18 %, L-valin 18 %, kyselina (kyselina citronová), aroma, sladidla (acesulfam K, sukralóza), barviva (siřičitanový karamel, riboflaviny).

Meloun: L-leucin 36 %, L-isoleucin 18 %, L-valin 18 %, aroma, kyselina (kyselina jablečná), zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (acesulfam K, sukralóza), barviva (Sunset Yellow FCF*, riboflaviny).

Růžová limonáda: L-leucin 36 %, L-isoleucin 18 %, L-valin 18 %, kyselina (kyselina citronová), aroma, sladidla (sukralóza, acesulfam K), koncentrát z červené řepy v prášku [maltodextrin, koncentrát z červené řepy, kyselina (kyselina citronová)].

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, sóju, arašídy, ořechy, celer, přísady pro ryby, korýše a oxid siřičitý.

* Může nepříznivě ovlivnit aktivitu a pozornost dětí.

Upozornění:

Nepřekračujte denní doporučené množství. Doplněk stravy není náhradou za vyrovnanou, pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte výrobek mimo dosah malých dětí.

Informace o alergenech: vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, sóju, arašídy, ořechy, celer, přísady pro ryby, korýše a oxid siřičitý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: aminokyseliny
Příchuť: jablko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: