Scitec Nutrition BCAA X 180 cps

Neohodnoceno
499 Kč
Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) - L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), tedy Leucin, Isoleucin a Valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Tyto aminokyseliny BCAA se nacházejí mezi devíti, pro lidské tělo esenciálními aminokyselinami. Znamená to, že si je tělo nedokáže vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava nebo doplňky výživy.

Tvoří více než 35 % z bílkovin, podílejících se na budování svalové hmoty. Leucin, Isoleucin a Valin jsou nepostradatelnými aminokyselinami, které lze přijmout ze směsí bílkovinných zdrojů. Aminokyseliny BCAA lze přijmout i doplňky výživy, což se doporučuje hlavně po tvrdém tréninku nebo fyzické práci. BCAA-X obsahuje Leucin, Isoleucin a Valin v poměru 2:1:1, v přesně vyvážené, pohodlné kapslové formě!

Doporučené dávkování:

  • v tréninkové dny užijte 1x2 kapsle před tréninkem se sklenicí vody
  • ve dnech odpočinku užívejte 1x2 kapsle mezi jídly a zapijte sklenicí vody
  • nepřekračujte doporučené dávkování

Tabulka nutričních hodnot:

2 cps
L-Leucin 600 mg
L-Isoleucin 300 mg
L-Valin 300 mg

Složení:

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-Leucin 42 %, L-Isoleucin 21 %, L-Valin 21 %) granulát 84 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barviva (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, hydroxid draselný)].

Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Forma: kapsle
Kategorie: aminokyseliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: