Reflex The Muscle Bomb 400 g

Neohodnoceno
799 Kč
Varianta
The Muscle Bomb představuje novou vývojovou verzi před-tréninkových stimulátorů v kategorii hardcore. Nejsilnější pre-workout značky Reflex Nutrition je speciálně formulován pro intenzivní tréninkovou aktivitu na nejvyšší úrovni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka obsahuje (350 mg kofeinu / 20 g, 175 mg kofeinu / 10 g). Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

 • nejnovější vývojová verze The Muscle Bomb® 
 • Hardcore Pre-Workout 
 • 350 mg kofeinu (v 20 g dávce) 
 • 9000 mg citrulin malátu 
 • Beta-alanin, Tyrosin, Taurin.. 
 • Aditivum elektrolytů 
 • Detoxikační aditivum 
 • Extrémní stimulace 
 • Intenzivní svalová pumpa

The Muscle Bomb představuje novou vývojovou verzi před-tréninkových stimulátorů v kategorii hardcore. Nejsilnější pre-workout značky Reflex Nutrition je speciálně formulován pro intenzivní tréninkovou aktivitu na nejvyšší úrovni. Plně profesionální formulace produktu je vytvořena na základě dlouholetých zkušeností výrobce v oblasti silového a objemového tréninku s tradicí od roku 1996! To vše v kombinaci s nejnovějšími vědeckými poznatky a studiemi.

Kromě kvalitního a prověřeného složení přináší The Muscle Bomb nové neotřelé příchutě, které nabízejí jedinečný zážitek pro chuťové buňky – vybírat můžete ze tří výbušných variant: Lemon Sherbet, Twizzle Lolly a Sour Apple.

The Muscle Bomb přináší ideální poměr účinných složek ve speciálních a prověřených poměrech, které jsou zaměřeny na tři hlavní cíle:

 • VÝKON A KONCENTRACE - *bezvodý kofein 350 mg, l-tyrosin 1.500 mg, l-taurin 1000 mg, elektrolyty (Na, K, Mg)
 • SVALOVÁ PUMPA - *citrulin malát 9.000 mg, beta-alanin 2.500 mg
 • ODBOURÁVÁNÍ ODPADNÍCH LÁTEK - *bezvodý betain 2.500 mg, vitamín B12, vitamín B6, kyselina listová

*V dávce 20 g

Zaměření produktu: silové sporty, fitness, kulturistika, profesionální funkční trénink.

POZOR!!! EXTRÉMNÍ DÁVKA KOFEINU = 350 MG V 20 G DÁVCE / 175 MG V 10 G DÁVCE = EXTRÉMNI STIMULACE (NEPŘEKRAČUJTE STANOVENÉ DÁVKOVÁNÍ)

Silná stimulace pro maximální potenciál a elektrolyty pro optimální průběh výkonu

V dávce 20 g obsahuje The Muscle Bomb 350 mg bezvodého kofeinu, který ve speciální, prověřené kombinaci s dalšími ergogeny (L-Tyrosin 1,500 mg + L-Taurin 1000 mg) přináší velmi vyvážený a intenzivní energetický stimul. The Muscle Bomb obsahuje všechny tři základní elektrolyty: sodík, draslík a hořčík. Tělo tak dostává již před výkonem důležité ionty ve formě mikronutrientů.

Intenzivní svalová pumpa pro skvělý pocit a reálné výsledky

Nastartujte svalovou pumpu jako nikdy předtím! Muscle Bomb obsahuje v plné dávce 9.000 mg citrulin malátu a 2.500 mg Beta-Alaninu (speciální stechiometrický poměr). Citrulin hraje klíčovou roli při produkci oxidu dusnatého, který rozšiřuje krevní cévy, zlepšuje průtok krve a zaplavuje svalová vlákna krví bohatou na živiny. Rychlost a prokrvení svalů jsou v objemovém a silovém tréninku zásadní nejen pro svalovou pumpu, ale také pro maximální využití tréninkové jednotky vzhledem k reálným výsledkům.

Rychlé odbourávání odpadních látek a homocysteinu

V plné dávce obsahuje The Muscle Bomb 2.500 mg bezvodého Betainu (nezaměňovat s Betainem HCl!), který společně s vitamínem B12, B6 a kyselinou listovou představuje tzv. detoxikační aditivum (tzv. dárce methylu), které napomáhá funkci jater a odbourávání odpadních látek v těle (homocystein a další nežádoucí metabolity). To má svůj nezanedbatelný význam jak pro optimální výkon, tak pro rychlou po-tréninkovou regeneraci.

 

Značka Reflex Nutrition

Profesionální sportovní výživa

Značka Reflex patří v oblasti sportovní výživy mezi světové lídry. Díky inovacím jako je nativní technologie zpracování proteinu, chelátově vázané minerály a další, špičkovým formulím, používání výhradně prémiových surovin a díky trvalé garanci kvality u všech produktů. Doplňky stravy značky Reflex se neopírají o marketingová tvrzení, ale o bezkonkurenční složení prověřené profesionálními sportovci i širokou fitness komunitou.

 
 
 

Vyrobeno v UK

Všechny doplňky značky Reflex Nutrition jsou vyráběny na vlastních linkách Reflexu v Brightonu ve Spojeném království. Výrobní zařízení Reflex Nutrition v Brightonu představuje špičku ve svém oboru a zároveň dává Reflexu plnou kontrolu nad procesem výroby a nad udržením maximálního standardu.

 
 
 

Vysoce kvalitní minerály

Minerály obsažené v doplňcích jsou v organických přírodních formách, konkrétně s chelátovými vazbami. Na rozdíl od levných anorganických forem jsou přirozené pro tělo a proto lépe vstřebatelné. Množství minerálu absorbovaného do těla a následná bioaktivita je u organických forem minerálů výraznější než u anorganických forem.

 
 
 
Prémiové suroviny

Značka Reflex Nutrition nepoužívá sójový protein nebo jiné levné suroviny. Veškeré použité složky, proteiny, minerály, vitamíny, enzymy, probiotika a rostlinné extrakty mají nejvyšší možný rating.

 
 
 

Zelená energie

Reflex při výrobě používá energii ze solárních panelů. Pokud nedostačuje, vypomáhá společnost Ecotricity vyrábějící pomocí větrných a slunečních elektráren nejčistší elektřinu ve Velké Británii. V budovách Reflex se nepoužívá žádný plyn, naopak je široce využité sluneční světlo, žárovky mají časovače a jsou nastavené na úporný provoz. Reflex se rovněž snaží šetřit papírem a papírovým materiálem - použité kartony jsou na vlastní drtičce zpracované na výplň do zásilek. Na svět také přišel první doplněk Reflex s kompostovatelným obalem - Plant Based Protein. Všechny plastové obaly doplňků Reflex jsou plně recyklovatelné.

 
 
 

Doporučené dávkování:

 • rozmíchejte 10 g (1 zarovnaná odměrka) s 200 ml studené vody
 • dávkování výrobce (až 20 g denně) sníženo dle legislativy ČR
 • balení obsahuje 40 dávek

Tabulka nutričních hodnot:

10 g 10 g
 Energetická hodnota 151 kJ / 36 kcal 302 kJ / 71 kcal
 Tuky  < 0,5 g  < 0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny  < 0,1 g  < 0,1 g
 Sacharidy  1,7 g  3,4 g
z toho cukry  < 0,5 g  < 0,5 g
 Bílkoviny  7,1 g  14 g
 Sůl  0,09 g  0,17 g
Aktivní látky: 10 g 10 g
Vitamín B6 0,6 mg (43 % RHP) 1,2 mg (86 % RHP)
Kyselina listová 300 mcg (150 % RHP) 600 mcg (600 % RHP)
Vitamín B12 9,5 mcg (380 % RHP) 19 mcg (760 % RHP)
Zinek 0,8 mg (8 % RHP) 1,6 mg (16 % RHP)
Hořčík 30 mg (8 % RHP) 60 mg (16 % RHP)
Sodík 35 mg 70 mg
Draslík 156 mg (8 % RHP) 312 mg (16 % RHP)
Citrulin malát 4,5 g 9 g
Beta alanin 1,25 g 2,5 g
Bezvodý betain 1,25 g 2,5 g
Kofein 175 mg 350 mg
L-tyrosin 0,75 g 1,5 g
L-taurin 0,5 g 1,0 g

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

Složení:

Citrulin malát, beta-alanin, bezvodý betain, L-tyrosin, aroma, L-taurin, chlorid draselný, citrát hořečnatý, bezvodý kofein, maltodextrin, sladidla (acesulfam K, sukralóza, steviol-glykosidy), chlorid sodný, proti-spékavé látky (křemičitan vápenatý, oxid křemičitý), barvivo karoteny, bisglycinát zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamín B12 (methyl-cobalamin), kyselina listová (pteroylmonoglutamová kyselina).

Upozornění:

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti, mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Denní dávka obsahuje (350 mg kofeinu / 20 g, 175 mg kofeinu / 10 g). Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí a sluneční záření. Může obsahovat stopy mléka, lepku a vajec.

Doplňkové parametry

Kategorie: No suplementy
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: NO suplementy
Příchuť: citron

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: