Reflex Heart Pro 90 cps

Neohodnoceno
399 Kč
Děvět klíčových složek v ideálních poměrech pro kardiovaskulární systém (srdce, cévy, krev) a optimální metabolický výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • 9 klíčových složek v ideálních poměrech 
 • pro kardiovaskulární systém a optimální metabolický výkon 
 • draslík, B-komplex a silné extrakty v jednom balení 
 • organicky vázaný draslík (citrát draselný) - 300 mg v denní dávce 
 • extrakt z kakaa - 250 mg v denní dávce 
 • extrakt z česneku - 250 mg v denní dávce 
 • extrakt ze zázvoru - 250 mg v denní dávce 
 • vitamíny B1 - 200 % RHP v denní dávce 
 • vitamín B2 - 200 % RHP v denní dávce
 • vitamín B6 - 200 % RHP v denní dávce
 • vitamín B12 - 200 % RHP v denní dávce 
 • kyselina listová - 200 % RHP v denní dávce

9 klíčových nutričních složek pro kardiovaskulární systém (srdce, cévy, krev), vyvážený metabolizmus a optimální hospodaření s vodou. Produkt je vhodný jak pro aktivní sportovce, tak pro širokou veřejnost. Obsažené složky - draslík (v bioaktivní formě citrátu draselného), extrakt z kakaa, česneku, zázvoru a vitamíny skupiny B včetně kyseliny listové nabízí silný multifunkční účinek.

Draslík - veledůležitý minerál a elektrolyt, který je součástí tzv. sodno draselné pumpy, díky které má vliv prakticky na veškeré vnitřní prostředí. Jeho vlastnosti souvisí s činností orgánů, svalů a dalších systémů. Je potřebný pro sportovce, ale i běžnou populaci.

Extrakty z kakaa, česneku a zázvoru - fytonutrienty obsažené v těchto extraktech mají významné vlastnosti související s oxidativním stresem. Ten je průvodním jevem problémů se srdcem a cévami.

Vitamíny skupiny B - vlastnosti všech vitamínů skupiny B souvisí s energetickým metabolismem, imunitou, psychickou kondicí a kognitivními schopnostmi. Mimo to má každý ještě své vlastní specifické účinky.

Doporučená kombinace (pro sportovce a nadměrně zatížené jedince): Heart PRO 90 kapslí + Immunity PRO 90 kapslí

Cyklování produktu: produkty uvedené v kombinaci lze také v cyklovat jednotlivě v pravidelných měsíčních kůrách. Např.: první měsíc kůra Heart PRO a následně další měsíc kůra IMMUNITY PRO. Po cca týdenní přestávce lze zařadit v dalším měsíci oba produkty společně v doporučené kombinaci. Další možností je střídání uvedených produktů s multivitamíny řady Nexgen atd.

Značka Reflex Nutrition

Profesionální sportovní výživa

Značka Reflex patří v oblasti sportovní výživy mezi světové lídry. Díky inovacím jako je nativní technologie zpracování proteinu, chelátově vázané minerály a další, špičkovým formulím, používání výhradně prémiových surovin a díky trvalé garanci kvality u všech produktů. Doplňky stravy značky Reflex se neopírají o marketingová tvrzení, ale o bezkonkurenční složení prověřené profesionálními sportovci i širokou fitness komunitou.

 
 
 

Vyrobeno v UK

Všechny doplňky značky Reflex Nutrition jsou vyráběny na vlastních linkách Reflexu v Brightonu ve Spojeném království. Výrobní zařízení Reflex Nutrition v Brightonu představuje špičku ve svém oboru a zároveň dává Reflexu plnou kontrolu nad procesem výroby a nad udržením maximálního standardu.

 
 
 

Vysoce kvalitní minerály

Minerály obsažené v doplňcích jsou v organických přírodních formách, konkrétně s chelátovými vazbami. Na rozdíl od levných anorganických forem jsou přirozené pro tělo a proto lépe vstřebatelné. Množství minerálu absorbovaného do těla a následná bioaktivita je u organických forem minerálů výraznější než u anorganických forem.

 
 

 

Prémiové suroviny

Značka Reflex Nutrition nepoužívá sójový protein nebo jiné levné suroviny. Veškeré použité složky, proteiny, minerály, vitamíny, enzymy, probiotika a rostlinné extrakty mají nejvyšší možný rating.

 
 
 

Zelená energie

Reflex při výrobě používá energii ze solárních panelů. Pokud nedostačuje, vypomáhá společnost Ecotricity vyrábějící pomocí větrných a slunečních elektráren nejčistší elektřinu ve Velké Británii. V budovách Reflex se nepoužívá žádný plyn, naopak je široce využité sluneční světlo, žárovky mají časovače a jsou nastavené na úporný provoz. Reflex se rovněž snaží šetřit papírem a papírovým materiálem - použité kartony jsou na vlastní drtičce zpracované na výplň do zásilek. Na svět také přišel první doplněk Reflex s kompostovatelným obalem - Plant Based Protein. Všechny plastové obaly doplňků Reflex jsou plně recyklovatelné.

 
 
 

 

Doporučené dávkování:
 • 3 kapsle denně s jídlem
 • balení obsahuje 30 dávek

Tabulka nutričních hodnot:

3 cps
 Draslík  300 mg (15 % RHP)
 Vitamín B1  2,2 mg (200 % RHP)
 Vitamín B2  2,8 mg (200 % RHP)
 Vitamín B6  2,8 mg (200 % RHP)
 Kyselina listová  400 mcg (200 % RHP)
 Vitamín B12  5 mcg (200 % RHP)
 Kakaový extrakt  250 mg
 Extrakt z česneku  250 mg
 Extrakt ze zázvoru  250 mg

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

Složení:

Citrát draselný, kakaový extrakt (50 % flavonoidu), tvrdá kapsle (hypromelóza), extrakt z česneku, extrakt ze zázvoru, nosič (maltodextrin), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B12 (methylkobalamin).

Přípravek může obsahovat ve stopovém množství ryby, korýše a/nebo mléko. 

Upozornění:

Používejte spolu s jídlem jako součást zdravé a rozmanité stravy, nikoli jako náhradu této stravy. Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku. Přípravek může obsahovat ve stopovém množství ryby, korýše a/nebo mléko. Tento výrobek není určen k léčbě jakéhokoli vám známého onemocnění nebo podezření na něj. Před použitím tohoto výrobku se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakékoli léky nebo trpíte jakýmkoli onemocnením. Přípravek nesmí užívat těhotné nebo kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, minerály, extrakty
Forma: kapsle
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: