Kevin Levrone Fat Killer 2 in 1 Shot 120 ml

Neohodnoceno
Značka: Kevin Levrone
33 Kč
Varianta

KL FAT KILLER byl navržen jako efektivní spalovač tuků, který díky působení účinných látek navíc přispívá k oddálení únavy a dočasnému zvýšení fyzické a mentální výkonnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 ampule) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

KL FAT KILLER byl navržen jako efektivní spalovač tuků, který díky působení účinných látek navíc přispívá k oddálení únavy a dočasnému zvýšení fyzické a mentální výkonnosti.
  • L-Karnitin je přírodní látka, kterou tělo vytváří z aminokyselin lysinu a methioninu. Považuje se za jeden z nejefektivnějších spalovačů, který podporuje výdrž, dodává energii a regeneruje svaly. L-karnitin je navíc základem mechanismu pro přepravu mastných kyselin do mitochondrií buněk, čímž zajišťuje spalování tuků. Mastné kyseliny se při spalování mění na energii, kterou využíváme při cvičení.
  • Zázvorový extrakt je účinný zejména díky dvěma láktkám, a to 6-gingerolu a 6-shogaolu. Pomáhá udržovat hladinu krevních tuků a cukrů. Je znám svým antioxidačním účinkem a pomáhá podporovat imunitní systém. 
  • Extrakt ze zeleného čaje výrazně přispívá ke zlepšení využití tukových rezerv, zejména usazování vnitřního tuku a tím celkové snížení hmotnosti. Dále je znám pro zvýšení funkčnosti mozku, posiluje imunitní systém a také je to silný antioxidant pro snížení zátěže volných radikálů.
  • Extrakt z černého pepře, urychluje proces látkové výměny a podporuje a zlepšuje vstřebávání živin. Studie dokazují, že užívání extraktu černého pepře zvyšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných z potravy a také zlepšuje využitelnost některých dalších doplňků výživy. 
  • Niacin neboli vitamín B3 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a činnosti nervové soustavy. Dále je velice důležitý pro udržení dobrého stavu sliznic a pokožky, a také snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Glukuronolakton je sacharid, který se přirozeně vyskytuje v lidském organismu. Zlepšuje paměť, koncentraci a snižuje únavu. Ve vysokých koncentracích se používá například v energetických nápojích. Ve stravě se vyskytuje i přirozeně, ovšem v malých množstvích. 
  • Citicolin (CDP Choline), se vyskytuje v lidském těle přirozeně. Citicolin je přostředník při přeměně cholinu na fosfatidylcholin, jenž je důležitý pro zdravou kognitivní funkci a udržuje zdravé membrány mozkových buněk.

Doporučené dávkování:

  • vypijte obsah jedné ampule, nejlépe před tréninkem
  • před užitím obsah protřepejte

Tabulka nutričních hodnot:

1 amp (120 ml), (% RHP)
Beta-alanin 3000 mg
Citrulin-malát 1000 mg
z toho citrulin 670 mg
L-karnitin 1000 mg
kofein 200 mg
glukuronolakton 200 mg
citicolin 200 mg
Niacin 98 mg (613 %)
zázvorový extrakt 100 mg (gingeroly 5 mg)
extrakt zeleného čaje 100 mg (polyfenoly 50 mg)
extrakt z černého pepře 50 mg

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

Složení:

Voda, beta-alanin, citrulin-malát, L-karnitin, kofein, glukuronolakton, citicolin, niacin (nikotinamid), extrakt z kořene zázvoru, extrakt zeleného čaje (Camellia sinensis), extrakt z černého pepře, kyselina citrónová, aromata, konzervační látky (sorbát draselný, benzoan sodný), sladidla (sukralóza, acesulfam K, neotam), maltodextrin.

Upozornění:

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 ampule) obsahuje 200 mg kofeinu (167 mg/100 ml; 200 mg/120 ml). Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoli složku přípravku. Nemíchejte s alkoholem. Pokud užíváte léky, poraďte se před užitím s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Shoty, jednorázové produkty
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Příchuť: grep-višeň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: