Grenade Thermo Detonator 100 cps

Neohodnoceno
Značka: Grenade
729 Kč

Grenade je termogenní, před-tréninkový stimulant s vysokým obsahem kofeinu (175 mg / 2 kapsle).

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (2 kapsle) obsahuje 175 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

GRENADE je termogenní, před-tréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy, který se rychle se stal mimořádně oblíbeným suplementem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získal u celé řady sportovců počínaje výkonostními a rekreačními sportovci, přes pravidelné návštěvníky posiloven až po profesionální vrcholové sportovce.

Mezi největší výhody tohto produktu patří:

  • sofistikovaná receptura
  • obsahuje účinné, prověřené přísady
  • mimořádný předtréninkový stimulátor

Upozornění!!

Obsahuje kofein! Dodržujte doporučený postup dávkování. Neužívejte pokud vám není alespoň 18 let. Neužívejte pokud současně užíváte předepsané léky, pokud trpíte vysokým krevním tlakem. Pokud jste diabreik, těhotná, nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin, nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkosti, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomem, potíže s močením nebo zbytnění prostaty. Pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy ihned přestaňte užívat a poraďte se se svým lékařem.

Doporučené dávkování: 

  • pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli denně po dobu prvních 7 dnů
  • dále užívejte 1 kapsli hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou
  • další 1 kapsli 30 minut před obědem, zapijte vodou
  • při explozivním cvičení dávkujte 1 kapsli před tréninkem
  • pijte alespoň 8 sklenic vody denně
  • NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 2 KAPSLE DENNĚ!

Pozn.: Pro otevření, držte nádobku ve svislé poloze a otočte víčko o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček.


Tabulka nutričních hodnot:
 
 Počet denních dávek v balení: 50 x 2 kapsle
 2 kapsle*
 Zelený čaj
 500 mg
 Prášek z plodů pomerančovníku hořkého
 420 mg
 Kofein
 175 mg
 Kajenský pepř
 200 mg
 Fenylalanin
 25 mg
 Zelená káva
 10 mg
*1 dávka odpovídá 2 kapslím. Balení obsahuje 50 dávek.

Balení: 100 kapslí (81,4 g)

Složení:

Extrakt ze zeleného čaje, prášek z plodů pomerančovníku hořkého, želatinová kapsle (hovězí želatina, barviva: tartrazin*, brilantní modř, červeň Allura AC*, oxidy a hydroxidy železa), kajenský pepř, bezvodý kofein, plnidla (mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý), L-fenylalanin, extrakt ze zelené kávy.

Může obsahovat mléko, sóju, vejce, ryby, korýše, arašídy, ořechy, lepek, celer, měkkýše, hořčici, sezamová semínka, oxid siřičitý a sulfity.

* může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí

 
Upozornění:
 
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (2 kapsle) obsahuje 175 mg kofeinu. Obsahuje fenylalanin. Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Dodržujte doporučený postup dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Pokud máte zdravotní potíže/alergie, poraďte se před užitím se svým lékařem. Neužívejte tento produkt, pokud máte vysoký krevní tlak nebo pokud berete léky na předpis. Neužívejte více než 2 kapsle najednou. Neužívejte méně než 6 hodin před spaním. Snižte dávku nebo přestaňte užívat produkt, pokud se po užití necítíte dobře a vyhledejte lékařskou pomoc. Neužívejte tento produkt zároveň s jakýmkoli jiným produktem obsahující kofein nebo jiné stimulanty. POZNÁMKA: PRO TESTOVANÉ SPORTOVCE - konzultujte před užitím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku
Forma: kapsle
Kategorie: spalovače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: