Funkční Trénink / jednoduchý /efektivní

Neohodnoceno
Značka: Kopp
269 Kč
FUNKČNÍ TRÉNINK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý • efektivní • časově nenáročný - pro začátečníky, pokročilé i profesionály!

Z USA se k nám valí nová fitness vlna: pod pojmem „funkční trénink“ se skrývají nové, jednoduché sestavy cviků („workouty“), jejichž účinnost převyšuje všechny dosavadní cvičební metody.

Tato skvěle koncipovaná kniha poskytuje důkladné seznámení se základy „funkčního tréninku“: podrobně popisuje nejdůležitější cviky a jejich účinek na různé tělesné partie a svalové skupiny, doporučuje vhodně sestavené workouty a nabízí možnosti individuálního přizpůsobení cviků vlastním fyzickým schopnostem.

„Funkční trénink“ je neocenitelným praktickým rádcem pro všechny, kteří chtějí zapracovat na své kondici a regulovat hmotnost, nebo se zlepšit ve sportu, který provozují. Heslo této knihy zní: Zvládnete víc, než si myslíte, a ještě se u toho budete bavit!

Nové cviky „funkčního tréninku“ mají tři velké výhody:

  • jsou jednoduché, ale flexibilně použitelné 
  • k jejich provádění není zapotřebí téměř žádné speciální náčiní (tedy žádné přídavné náklady) 
  • umožňují všeobecný i cílený trénink (pro určité sportovní disciplíny)

Provádění jednotlivých cviků je znázorněno krok za krokem a vždy se u nich uvádí, pro jaký sport je třeba příslušné svalové skupiny trénovat: cyklistiku, plavání, běh, fotbal či raketové sporty jako tenis nebo squash. Björn Kafka je odborník na fitness a trenér úspěšných cyklistů. Olaf Jenewein je žádaný fyzioterapeut. Prostě zůstat fit!

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Kategorie: knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: