Fitness Authority Napalm Pre-Contest Pumped Stimulant Free 350 g

Neohodnoceno
579 Kč
Varianta

Napalm Pre-Contest Pumped je předtréninková svalová pumpa, jež zvyšuje silový výkon a svalovou vytrvalost a pomáhá lépe využívat kyslík při současném bránění svalové únavě. Bez obsahu kofeinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FA XTREME NAPALM PRE-CONTEST PUMPED je vícesložkový přípravek kombinující standardizované výtažky z rostlinných adaptogenů se složkami používanými v předtréninkových doplňcích.

Doplněk stravy byl připraven speciálně pro osoby, které jsou vystaveny vysoké míře psychofyzické únavy, a které chtějí maximalizovat své úsilí při tréninku nebo jiných formách cvičení. Výrobek se osvědčuje v různých sportovních disciplínách a na všech úrovních pokročilosti.

Doplněk je k dispozici ve formě snadno rozpustného prášku, který umožňuje přípravu ovocného a osvěžujícího nápoje. Neobsahuje žádný cukr. Obsahuje sladidla.

Přípravek ve formě prášku obsahující citrulin malát, taurin a rostlinné extrakty. Určený pro fyzicky aktivní dospělé jedince.

  • bez obsahu kofeinu
  • silný efekt svalové pumpy
  • maximální koncentrace

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 2 odměrky prášku (17,5 g) s 300-400 ml vody
  • vypijte jednu dávku 30-45 minut před tréninkem

Tabulka nutričních hodnot:

17,5 g (1 dávka)
Citrulin malát 6000 mg
- z toho citrulin 4000 mg
Beta-alanin 3200 mg
Betain 1500 mg
Glycerol monostearát 1500 mg
L-tyrosin 500 mg
Cholin bitartrát 500 mg
- z toho cholin 205 mg
Taurin 400 mg
Extrakt z listů bacopy malolisté (50 % bacosides) 120 mg (60 mg)
Glukuronolakton 100 mg
L-theanin 100 mg
Extrakt z kořene Ashwaganda (1,5 % withanolidy) 100 mg (1,5 mg)
Extrakt z listů Ginkgo biloba (24 % flavonoidních glykosidů) 80 mg (19,2 mg)
Niacin 64 mg NE (400 % RHP)
Extrakt z kořene Rhodiola rosea (3% rosavins, 1% salidrosides) 50 mg (1,5 mg, 0,5 mg)
Vitamín B6 18 mg (1286 % RHP)
Extrakt z černého pepře (95% piperin) 5 mg (4,75 mg)
Extrakt z kajenského pepře (10% kapsaicin) 5 mg (0,5 mg)

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

Složení:

Citrulin malát, beta-alanin, betain bezvodý, stabilizátor (glyceryl monostearát), aromata 3, protispékavé látky (E551, E341), aromata 1,2,4, regulátor kyselosti (E500(ii)), L-tyrosin, cholin bitartrát, taurin, komplex rostlinných extraktů [Bacopa monnieri (L. ) Wettst; 50 % bakosidů), extrakt z kořene ashwagandy (Withania somnifera (L.); 1,5 % vitanolidů), extrakt z listů ginkgo biloba (L.) (24 % flavonoidních glykosidů), extrakt z kořene rodioly (Rhodiola rosea (L. ); 3 % rosaviny, 1 % salidrosidy), extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum (L.); 95 % piperin), extrakt z plodů kajenského pepře (Capsicum annuum (L.); 10 % kapsaicin)], glukuronolakton, L-theanin [extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis L. ); standardizováno na 99 % L-theaninu], niacin (kyselina nikotinová), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), koncentrát šťávy z červené řepy 1,2,4, sůl, sladidla (acesulfam K, sukralóza, steviol-glykosidy), barviva (E160a 2,3, E104 3).

E104: Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Příchutě: liči (1), dragon fruit (2), mango a citron (3), meloun(4).

Upozornění:

Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Výrobek by neměly konzumovat těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nekonzumujte s alkoholem. Pokud užíváte léky, doporučujeme, abyste se před konzumací výrobku poradili se svým lékařem.  Odměrka přiložená k obalu má usnadnit dávkování, ale nezaručuje přesné dávkování. Pro přesné měření množství se doporučuje použít váhu. Před použitím nádobu silně protřepejte. Tento výrobek se prodává na hmotnost, nikoli na objem. Prášek se může během přepravy usazovat, což může ovlivnit jeho hustotu. Počet porcí vychází z přesného měření hmotnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: No suplementy
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: NO suplementy
Příchuť: kyselý meloun

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: