Fitness Authority Napalm Alpha Test 2 x 120 tbl

Neohodnoceno
799 Kč
FA ALPHA TEST je dvoufázový booster, který má stimulační vliv na zvyšování hladiny nejsilnějšího mužského hormonu ve dne i v noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FA ALPHA TEST DAY FORMULA

Do složení tzv. denní formule FA Alpha Testu byly zakompovány speciálně vybrané složky s cílem dodat organismu energii během nejnáročnějšího fyzického i duševního vypětí a navíc aktivizovat mechanismy vedoucí k zvýšené produkci nejsilnějšího mužského hormonu.

Kyselina D-asparagová, obsažená v přípravku, je podle vědeckých studií činitelem způsobujícím nárůst množství luteinizačního hormonu, který se váže na receptory umístěné na Leydigových buňkách ve varlatech. Následuje intenzivní syntéza cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP) a odtržení postranního řetězce molekuly cholesterolu. Tento proces je klíčový pro tvorbu nejsilnějšího mužského hormonu (steroidogeneze)(5). V roce 2010 provedli neapolští vědci výzkum, při kterém podávali jedné skupině mužů kyselinu D-asparagovou a pozorovali u nich o 40% větší hladinu nejsilnějšího mužského hormonu, než u skupiny, které bylo podáváno placebo (2).

Složení denní formule je obohaceno i extraktem z kořene Rozchodnice růžové (Rhodiola Rosea), které je přisuzován adaptogenní vliv, tedy schopnost organismu vypořádat se s náhlými změnami vnitřního prostředí a eliminovat negativní působení stresových situací. Účinky rozchodnice růžové jsou ještě dodatečně umocněny resveratrolem obsaženém v extraktu z křídlatky japonské. V denní formuli FA Alpha Test nechybí ani příslušné vitamíny. Jak vykazují výsledky studií, suplementace vitamínu D (4) má pozitivní vliv na zvyšování hladiny nejsilnějšího mužského hormonu a vitamíny skupiny B pomáhají k normálnímu fungování nervového systému.

FA ALPHA TEST NIGHT FORMULA 

FA Alpha Test představuje také velmi pokročilou noční formuli, která byla navržena a vyrobena za účelem aktivizace tvorby nejsilnějšího mužského hormonu i během nočního spánku. Mezi složkami této noční formule najdete extrakt z pískavice řecké seno a kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které jsou podle studií aktivátory prudkého zvýšení tvorby přirozeného nejsilnějšího mužského hormonu (3).

Kombinace hořčíku, vitamínu B 6 a zinku plní funkci ZMA, což je složení podporující kvalitu spánku a možnosti regenerace. Kromě toho je suplementace hořčíku důležitá pro omezení nerovnováhy nervových a svalových kontrakcí s odpovídajícím vlivem na normální fungování práce svalové soustavy - prevence proti svalovým křečím. Hořčík umožňuje současnou stimulaci obranných mechanismů organismu, mimo jiné tím, že stimuluje tvorbu protilátek a fagocytózy (schopnost buněk pohlcovat pevné částice), což vede ke snížení zánětlivosti, zabránění anafylaktickému šoku (alergická reakce na např. hmyzí bodnutí či štípnutí) nebo negativním účinkům stresu.

Dvoufázová suplementace FA ALPHA TESTU ukazuje na budoucnost těchto boosterů. Díky FA ALPHA TESTU bude tvůj organismus produkovat nejsilnější mužský hormon ve dne i v noci - 24 hodin denně.

Doporučené dávkování:

Denní formule

  • užívejte 5 kapslí denně (3 ráno, 1 během dne a 1 před tréninkem)
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku
  • počet dávek v balení: 24

Noční formule:

  • užívejte 4 kapsle denně před spaním a zapijte dostatečným množstvím vody
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku
  • počet dávek v balení: 30

Tabulka nutričních hodnot:

Denní formule (AM) 5 cps (% RHP)
Kyselina D-asparagová 3120 mg
Výtažek z kořene Rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3 % rosavin, 1 % salidrosidy) 100 mg (3 mg, 1 mg)
Extrakt z křídlatky japonské (50 % resveratrol ) 100 mg (50 mg)
Vitamín B6 2 mg (143 %)
Kyselina listová 400 mcg (200 %)
Vitamín D 25 mcg (500 %)
Vitamín B12 6 mcg (240 %)
Noční formule (PM) 4 cps (% RHP)
Extrakt z pískavice řecké seno 1100 mg
Extrakt z Tribulus terrestris (90% saponinů) 1000 mg (900 mg)
Hořčík 90 mg (24 %)
Zinek 15 mg (150 %)
Vitamín B6 10 mg (714 %)

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

Složení:

Denní formule: kyselina D-asparagová (DAA), plnící látka (E460 (i), E341), maltodextrin,

kapsle [želatina, voda, barviva (E171, E122*, E124*, E133, E104* E110*), plniva (E460 (ii), E341), zpevňující látka (E464, E422), protispékavé látky (E470b, E551, E553b), extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea L.) (3% rosavinu a 1% salidrozidu) extraktu z kořene křídlatky japonské (Fallopia japonica (Houtt). Ronse Dec.;50 % resveratrolu), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin), kyselina listová (kyselina listová), stabilizátory (E1202), lazurovací prostředek (E1521).

Noční formule: extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.) (90% saponinu), plnící látka (E460 (ii), E341), maltodextrin, citrát hořečnatý, protispékavé látky (E470b, E551, E553b), stabilizátory (E1201, E1202), síran zinečnatý, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), zpevňující látka (E464), lazurovací prostředek (E1521), barviva (E102*, E129*, E150b, E153).

* Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Upozornění:

Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Je doporučena zdravá strava a zdravý životní styl. Udržujte mimo dosah malých dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry
Forma: tablety
Kategorie: anabolizéry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: