Fascinující Jóga

Neohodnoceno
Značka: CPress
329 Kč
Fascinující jóga - cvičení pro zdravé fascie, vitalitu a pružné tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Funkční cvičení pro život bez bolesti. Pro muže i ženy, kteří chtějí více porozumět svému tělu."

Slyšíte slovo fascie poprvé v životě? Tak věřte, že fascie jsou pojivové tkáně, které v našem těle tvoří extrémně důležitou síť. Mají zásadní význam pro naše zdraví, pevnost svalů i ochranu jednotlivých orgánů. Pokud chcete obnovit svoji pružnost a eliminovat bolesti pohybového aparátu, je fasciální jóga právě pro vás. Zkušená lektorka vám ukáže jednotlivé cviky i sestavy, s nimiž optimalizujete své tělo i mysl. Tak do toho – čeká vás praktické cvičení pro bezbolestný život.

Tato kniha vám přibližuje propojení dvou rozdílných světů – fascial fitness a jógy – a je určená všem, kteří se nebojí experimentovat s novými přístupy.

Dozvíte se, jak pečovat o své tělo pomocí automasáží, doteku, cvičení, zvuků tak, abyste se cítili dobře, vitálně a vaše fascie – důležité pojivové tkáně – byly připraveny pro každodenní pohyb.

Šest sestav cvičení je strukturováno dle fasciálních linií. Každá sestava obsahuje QR kód s odkazem na mantru, dechové cvičení, praxi fasciální jógy a závěrečnou relaxaci.

Nikol Maio se józe a zdravotnímu cvičení věnuje již mnoho let, pracuje jako pohybový terapeut a školí nové jógové učitele.

Počet stran: 184

Datum vydání: 08.06.2023

Formát: 160x230 mm

Jazyk: čeština

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Kategorie: knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: