Czech Virus Natural Caffeine Max 100 cps

Neohodnoceno
Značka: Czech Virus
219 Kč

Jedná se o jeden z nejúčinnějších stimulantů, který je vhodný pro vrcholové i výkonostní spotovce. Učinná látka kofein zvyšuje psychickou aktivitu, vitalitu a schopnost koncentrace, omezuje únavu a prodlužuje možnost vykonávat těžkou fyzickou aktivitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

Produkt Natural Caffeine Max obsahuje 200 mg přírodního kofeinu v jedné kapsli. Výrobek je doplněn o BioPerine®, obsahující účinnou látku alkaloid piperin, který podporuje trávení. BioPerine® je standardizovaný extrakt z černého pepře (> 95 % piperinu), který významně zlepšuje absorbci ostatních látek. Alkaloid piperin působí jako podpora peristaltiky, zvyšuje sekreci trávicích šťáv a zrychluje metabolismus díky stimulaci histaminových receptorů a urychlení látkové výměny. Tato účinná látka z plodů PiperNigrum, pepřovníku černého je využívána při potřebě zvyšovat tělesné teplo (termogenezi), napomáhající urychlení tělesného metabolismu.

Kofein má silné diuretické účinky (je proto nezbytně nutné dodržovat pitný režim), stimuluje centrální nervovou soustavu, dočasně potlačuje únavu a zvyšuje bdělost.

Doporučené dávkování:

  • užijte 1 kapsli 30 minut pred výkonem
  • zapijte dostatečným množstvím vody
  • jednorázově užijte pouze 1 kapsli

Tabulka nutričních hodnot:

1 cps
Kofein 200 mg
BioPerine® extrakt z černého pepře (> 95 % piperinu) 5 mg

Složení:

Přírodní kofein bezvodý, BioPerine®, Veganská kapsle (Hydroxyproplmethylcelulóza)

Upozornění:

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 100 dnů. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKU! Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Stimulanty a energizéry
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku
Forma: kapsle
Kategorie: stimulanty a energizéry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: