Czech Virus Nano BCAA 500 g

Neohodnoceno
Značka: Czech Virus
849 Kč
Varianta
Revoluční forma instantních BCAA. NanoBcaa® je nová instatní forma, která zajišťuje optimální stabilitu, rychlou rozpustnost, maximální absorpci a díky ultrajemně mikronizovaném prášku nejvyšší biodostupnost v perfektně kalibrovaných dávkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanotechnologie otevírá novou éru suplementů ve sportu. Touto technologií jsou molekuly prášku dostatečně malé, aby byly v těle plně absorbované a dalo se z nich vytěžit opravdové maximum!

Přednosti:

 • 100% přírodní fermentace z rostlinných zdrojů
 • menší částice prášku, jednodušší absorbce pro tělo
 • každý batch je testován na zakázané látky (vhodné pro profesionální sportovce)
 • nejvyšší čistota bez nežádoucích látek

Tyto BCAA jsou získávána fermentací z přírodních rostlinných zdrojů (vegan) bez použití materiálů živočišného původu. Díky nanotechnologii jsou částice prášku ultrajemné, což znamená nejvyšší možnou využitelnost BCAA v těle. Čím déle totiž suplement zůstává v trávícím systému, tím je větší šance, že ho napadnou žaludeční šťávy, enzymy nebo bakterie. Každý batch je testován na zakázané látky v akreditované laboratoři v Itálii.

 • použité aminokyseliny pocházejí ze zdroje, který je již více než 50 let klinicky testován a zajišťuje perfektní čistotu
 • rychlejší vstřebatelnost, nejvyšší biodostupnost, nesrovnatelná účinnost
 • bez GMO a bez alergenů
 • excelentní stabilita při nízkém pH
 • rozpouští se rychle a kompletně ve studené vodě při pokojové teplotě
 • velmi čisté bez sedimentu a dalších nečistot po rozpuštění

Všechny látky v NanoBcaa® pocházejí z Velké Británie a České Republiky. Výroba poté probíhá ve firmě s mnohaletou tradicí, která vyrábí hlavně pro zahraniční trh a sídlí v Praze. Čisté NanoBcaa® jsou testovány v Itálii na zakázané látky!

Látky pod drobnohledem

Leucin patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit a je třeba je přijímat v potravě. Má několik funkcí - podporuje udržení hladiny glukózy v krvi, působí proti katabolickému procesu a podílí se na syntéze svalových bílkovin. Reguluje také hladinu cukru v krvi, podílí se na růstu a regeneraci svalových a kostních tkání a na tvorbě růstového hormonu. Chrání před ztrátou proteinu ve svalové hmotě po zranění či vlivem stresu.

Isoleucin patří esenciální aminokyselina s rozvětveným řetězcem (vstřebává se přímo do svalů) je běžně spojována se zvýšenou odolností a hojení svalových tkání, je proto doporučována atletům, kulturistům a dalším, kteří podstupují větší fyzickou námahu a kteří chtějí zvětšit objem své svalové hmoty.

Valin patří mezi aminokyseliny, které jsou součástí elastinu, což je protein podobný kolagenu, který je hlavním komponentem elastických vláken v tkáních živočichů. Valin rovněž ovlivňuje absorpci některých nervových přenašečů v mozku podobně jako tryptofan, fenylalanin a tyrosin. Poskytuje sloučeninu sukcinyl CoA pro důležitou biochemickou reakci označovanou jako Krebsův cyklus. Podporuje účinky Leucinu a Isoleucinu.

Doporučené dávkování:

 • smíchejte jednu dávku (5 g) se 150-250 ml vody
 • užijte kdykoliv dle potřeby
 • před požitím řádně promíchejte

Tabulka nutričních hodnot:

třešeň 100 g Obsah BCAA 100 g
Energetická hodnota 289,94 kcal / 1233,07 kJ z toho L-Leucin 41 g
Tuky 0,68 g z toho L-Isoleucin 21 g
- z toho nasycené 0,00 g z toho L-Valin 20,5 g 
Sacharidy 4,23 g celkem 82,5 g
- z toho cukry 0,08 g
Vláknina 0,00 g
Bílkoviny (N x 6,25) 61,7 g
- organické kyseliny 6,70 g
Sůl 0,00 g
ananas 100 g Obsah BCAA 100 g
Energetická hodnota 289,94 kcal / 1233,07 kJ z toho L-Leucin 41 g
Tuky 0,68 g z toho L-Isoleucin 21 g
- z toho nasycené 0,00 g z toho L-Valin 20,5 g 
Sacharidy 4,23 g celkem 82,5 g
- z toho cukry 0,08 g
Vláknina 0,00 g
Bílkoviny (N x 6,25) 61,7 g
- organické kyseliny 6,70 g
Sůl 0,00 g
kyselé jablko 100 g Obsah BCAA 100 g
Energetická hodnota 275 kcal / 1169,50 kJ z toho L-Leucin 41 g
Tuky 0,68 g z toho L-Isoleucin 21 g
- z toho nasycené 0,00 g z toho L-Valin 20,5 g 
Sacharidy 1,10 g celkem 82,5 g
- z toho cukry <0,01 g
Vláknina 0,00 g
Bílkoviny (N x 6,25) 61,7 g
- organické kyseliny 5,90 g
Sůl 0,00 g

Složení:

třešeň: Bcaa instant, kyselina citrónová, protispékavá přísada: rostlinný stearan hořečnatý, přírodní aroma, přírodní barvivo: červená řepa, sladidlo: sukralóza - PureSucra®, sojový lecitin (<0,7 %).
Alergen: sója (sójový lecitin)

ananas: Bcaa instant, kyselina cintrónová, protispékavá přísada:rostlinný stearan hořečnatý, přírodní aroma, přírodní barvivo: beta karoten, sladidlo: sukralóza - PureSucra®, sojový lecitin (<0,7 %).
Alergen: sója (sójový lecitin).

kyselé jablko: Bcaa instant, kyselina citrónová, protispékavá přísada: rostlinný stearan hořečnatý, přírodní aroma, sladidlo: sukralóza - PureSucra®, steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu); špenátový extrakt, barvivo: beta-karoten, sojový lecitin (<0,7 %).
Alergen: sója (sójový lecitin)

Upozornění:

Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKU! Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 500 - 999 g (ml)
Kategorie: aminokyseliny
Příchuť: ananas

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: