Czech Virus ColonClean Ultra 300 g

Neohodnoceno
Značka: Czech Virus
599 Kč
Varianta
Směs 5 pečlivě vybraných vláknin a dvou probiotik pro podporu tvého zažívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vláknina je důležitá složka nejen pro tvé zdravé fungování střev, ale i celkovou funkci imunitního systému. Průzkumy ukazují, že Česká a Slovenská republika patří ke státům, kde je nejrizikovější výskyt různých závažných onemocnění právě díky nedostatku vlákniny.

ColonClean Ultra - klíč k lepšímu trávení a dalším benefitům v jedné praktické dávce.

Jedná se o směs 5 pečlivě vybraných vláknin a dvou probiotik pro podporu tvého zažívání. Tato směs je zaměřena primárně na střeva, ale může podpořit posílení imunitního systému, trávení a hubnutí.

Extra tip: doporučujeme konzumovat ColonClean Ultra se SuperGreens PRO V2.0 pro maximální podporu svého zdraví.

PROČ DBÁT NA PŘÍJEM VLÁKNINY?

Vláknina je důležitá pro správnou funkci střev. Dostatečný příjem vlákniny je prevencí nebo úlevou při zácpě. Podporuje také zdravý střevní mikrobiom (střevní mikroflóra). Ovlivňuje i pravidelný pohyb střev a urychluje průchod stolice střevem. Nedostatečný příjem vlákniny zvyšuje šanci na výskyt nádorů ve střevech.

VLÁKNINY OBSAŽENÉ V COLONCLEAN ULTRA

  • Psyllium - Vláknina v Psylliu má schopnost absorbovat vodu a tím vytvářet gelovitou hmotu, která podporuje trávení, zlepšuje konzistenci stolice a může pomáhat při regulaci hladiny cukru v krvi. Je forma rozpustné vlákniny získávaná z obalů semen rostliny Plantago ovata, známé také jako jitrocel indický.
  • Sunfiber® - Podporuje zdraví střevní mikroflóry a může pomáhat v regulaci hladiny cukru v krvi a cholesterolu. Jedná se o částečně hydrolyzovanou guarovou vlákninu. Tato vláknina je získávána z rostliny guarové fazole a je známá svou vysokou rozpustností ve vodě a schopností přispívat k lepšímu trávení.
  • Glukomannan - Používá se jako doplněk stravy pro podporu hubnutí a zlepšení trávení. Tato vláknina má schopnost absorbovat velké množství vody, čímž zvyšuje pocit sytosti a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Glukomannan je rozpustná vláknina získávaná z kořene rostliny konjac.
  • Inulin - Může pomoci zlepšit trávení, podporovat zdraví střev a přispívat k regulaci hladiny cukru v krvi. Je typ rozpustné vlákniny, který se získává hlavně z kořenů čekanky. Funguje jako prebiotikum, což znamená, že podporuje růst prospěšných bakterií ve střevě.
  • Rezistentní dextrin - Je typ rozpustné vlákniny, která není snadno stravitelná. Tato vláknina se často používá pro zlepšení trávicího zdraví, protože podporuje růst prospěšných střevních bakterií a může pomoci v regulaci hladiny cukru v krvi a cholesterolu. Zvyšuje také pocit sytosti, což může být užitečné pro kontrolu hmotnosti.

PROBIOTIKA OBSAŽENÉ V COLONCLEAN ULTRA

  • Lactobacillus acidophilus - je prospěšný mikroorganismus, který pomáhá při trávení potravin, výrobě vitamínu K a inhibici růstu škodlivých bakterií. Acidophilus také podporuje zdraví střevní mikroflóry a může pomáhat při problémech jako je syndrom dráždivého střeva, průjmy nebo při vaginální infekci.
  • Bifidobacterium lactis - je druh probiotické bakterie, která je součástí rodiny Bifidobacterium. Tato bakterie je známá svými prospěšnými účinky na trávicí systém. B. lactis pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru, podporuje imunitní systém a může pomáhat při trávicích problémech, jako jsou zácpa nebo průjem. Tato bakterie také hraje roli ve zlepšení vstřebávání živin a může mít protizánětlivé účinky.

Doporučené dávkování:

  • rozpusťte 10 g (2 čajové lžičky) ve 250 ml vody
  • doporučujeme po užití vypít další množství vody nebo jiné tekutiny
  • používejte maximálně jednou denně (10 g)

Pokud produkt užíváte zároveň se SuperGreens V2.0 – užijte nejprve 5 g (1 čajovou lžičku) přímo do SuperGreens V2.0 a dobře promíchejte. Pokud toto dávkování dobře snášíte, můžete přidat až do 10 g produktu ColonClean Ultra. Doporučujeme používat příchuť jablko s jablečným freshem a příchuť třešeň s lesními plody.

Tabulka nutričních hodnot:

10 g (1 dávka)
Psyllium (Plantago ovata) 2 g
Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma 2 g
Glukomannan 2 g
Inulin z čekanky (Cichorium intybus) 2 g
Rezistentní dextrin 1 g
Lactobacillus acidophilus 1 x 10^8 CFU**
Bifidobacterium lactis 1 x 10^8 CFU**
**CFU – colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Složení:

Jablko: Psyllium (slupka jitrocele indického - Plantago ovata), Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma, glukomannan, inulin z čekanky (Cichorium intybus), rezistentní dextrin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), sušené jablko v prášku, aroma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), barvivo (riboflaviny).

Třešeň: Psyllium (slupka jitrocele indického - Plantago ovata), Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma, glukomannan, inulin z čekanky (Cichorium intybus), rezistentní dextrin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), barviva (červená řepa a třešňová šťáva v prášku), aroma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza).

Alergeny: Výrobek může obsahovat deriváty obilovin obsahující lepek, sójové boby nebo mléko.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní dávku (10 gramů).

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: zdravá výživa
Příchuť: třešeň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: