BioTech Nitrox Therapy 680 g NEW FORMULA

Neohodnoceno
Značka: BioTech
599 Kč
Varianta
Profesionální předtréninkový přípravek s L-Argininem, Beta-alaninem, L-Citrullinem, BCAA, kofeinem, vitamíny, minerály a sacharidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (17 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

Potřebujete pomoc s energií a soustředěním? Inovované složení předtréninkového produktu Nitrox Therapy obsahuje aktivní složky (včetně vysokého obsahu kofeinu), které mohou usnadnit dosažení vašich tréninkových cílů. Niacin, vitamín B6, železo a hořčík v produktu přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a také přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. V novém složení je také obsažen hořčík, který přispívá k normální funkci svalů a také přispívá k normální psychické pohodě. Mezi další klíčové složky Nitrox Therapy patří aminokyseliny, které se obvykle nacházejí v předtréninkových přípravcích: L-citrulin, L-arginin a beta-alanin. Nové složení obsahuje 2:1:1 větvené aminokyseliny (BCAA) a také citrátové a fumarátové sloučeniny. Citrátové a fumarátové sloučeniny se podílejí na metabolických procesech v lidském těle.

  • s 16 aktivními složkami
  • se sacharidy a BCAA
  • s vitamínem B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • s hořčíkem, který přispívá k normální činnosti svalů
  • vysoký obsah kofeinu
  • bez lepku*
  • bez laktózy**

*Bez lepku podle nařízení EU.

**Bez laktózy: méně než 0,1 g laktózy na 100 ml výrobku připraveného k pití. Toto prohlášení se týká produktu ředěného vodou.

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 1 porci (17 g = 1 zarovnaná odměrka = 1 vrchovatá polévková lžíce) produktu s 250 ml vody v šejkru
  • užívejte 1 dávku 30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučené dávkování

Tabulka nutričních hodnot:

17 g
L-Arginin hydrochlorid 1496 mg
- z toho L-Arginin 1237 mg
Beta-alanin 1400 mg
L-Citrulin 1000 mg
Kofein bezvodý 200 mg
BCAA 136 mg
- L-Leucin 68 mg
- L-Isoleucin 34 mg
- L-Valin 34 mg
Citrát 219 mg
Fumarád 4,5 mg
Dextroza 8,4 g
Niacin (kyselina nikotinová) 8 mg (50 % RHP)
Vitamin B6 0,21 mg (15 % RHP)
Hořčík 56,2 mg (15 % RHP)
Železo 2,1 mg (15 % RHP)
Zinek 1,5 mg (15 % RHP)
Chrom 6 mcg (15 % RHP)

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

Složení:

Dextróza 60 %, L-Arginin hydrochlorid 8,8 %, beta-alanin 8,2 %, L-Citrulin 5,9 %, kyselina (kyselina citronová), aromata, kofein bezvodý 1,2 %, hořečnaté soli kyseliny citrónové, protispékavá látka (oxid křemičitý), vápenaté soli kyseliny citronové, L-leucin 0,4 %, sladidlo (sukralóza), oxid hořečnatý, L-isoleucin 0,2 %, L-valin 0,2 %, kyselina nikotinová, fumarát železnatý, barviva (tartrazin, Allura Red AC)*, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, chlorid chromitý a jeho hexahydrát.

Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.

*Tartrazin, Allura Red AC: může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Upozornění:

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (17 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se lidem s kardiovaskulárním onemocněním, hypertenzí nebo citlivostí na kofein. Nedoporučuje se lidem se špatným zdravotním stavem a/nebo užívajícími léky. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým.

Doplňkové parametry

Kategorie: No suplementy
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 500 - 999 g (ml)
Kategorie: NO suplementy
Příchuť: tropické ovoce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: