BioTech Citrulline Malate 90 cps

Neohodnoceno
Značka: BioTech
345 Kč
Kapsle obsahující L-citrulin malát v poměru 1:1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle obsahující L-citrulin malát v poměru 1:1.

L-citrulin je neesenciální (podmíněně esenciální) aminokyselina, mikroživina, kterou tělo nedokáže produkovat v dostatečném množství, typicky při větší zátěži, a proto je na místě doplnění ve formě doplňků stravy. Pro sportovce je důležitý, protože při užití před fyzickým výkonem podporuje vlastní tvorbu oxidu dusnatého, který pomáhá s prokrvením namáhaných svalů.

Citrulin se ve velkém množství vyskytuje například ve vodním melounu. Synergickou kombinací aminokyseliny L-citrulin a kyseliny jablečné je L-citrulin malát. Kyselina jablečná (malát) je organická kyselina, která se vyskytuje v přírodě (například v jablku). Aminokyselina L-citrulin je to, z čeho se skládají aminokyseliny L-arginin a L-ornitin. Jde o formuli velmi oblíbenou mezi sportovci.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 2 kapsle alespoň 30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučené dávkování

Tabulka nutričních hodnot:

2 cps
Citrulin malát 1:1 2200 mg

Složení:

L-Citrulin (43,4 %), kyselina jablečná (43,4 %), obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protispékavá látka (oxid křemičitý).

Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte produkt těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček se silikagelem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Dietní omezení: Bez laktózy
Forma: kapsle
Kategorie: aminokyseliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: