Zoomad Labs MoonsTruck Zero® 480 g

Neohodnoceno
Značka: Zoomad Labs
777 Kč
Varianta
Moostruck® ZERO alias Lunático je předtréninkový produkt bez stimulantů, který podporuje prokrvení a napumpování svalů, koncentraci, výkonnost, vytrvalost a především svalový růst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moostruck® ZERO alias Lunático je předtréninkový produkt bez stimulantů, který podporuje prokrvení a napumpování svalů, koncentraci, výkonnost, vytrvalost a především svalový růst.

Moonstruck® ZERO Vám pomůže vytěžit z tréninku maximum v jakoukoli denní dobu. Nyní můžete použít nejlepší předtréninkový produkt na trhu s vědomím, že ze svého večerního tréninku vytěžíte maximum a i přesto po něm budete spát jako miminko díky absenci stimulantů.

Moonstruck® ZERO od společnosti Zoomad Labs® alias Lunático má stejné složení jako klasický Moonstruck®, ale je bez stimulantů. AAKG a Citrulin byl u něj navýšen o další 1 g, což je celkem 10 g vysoce kvalitních předtréninkových látek.

  • vysoce účinné látky
  • bez stimulantů 
  • zvyšuje svalovu výkonnost a napumpování svalů 
  • zpomaluje nástup únavy 
  • zesiluje hladinu oxidu dusnatého 
  • podporuje mentální koncentraci

Produkt obsahuje velké množství účinných látek mezi něž patří L-Arginin AKG, L-Citrulin, Beta-alanin, Kreatin, Cholin, L-Glutamin, Rhodiola Rosea, patentovaná formula AstraGin® a BioPerine® a dále exkluzivní a patentovaná formule ViNitrox™ .

Moonstruck® obsahuje patentovanou a klinicky testovanou složku ViNitrox™, která podle studií zvýší váš výkon, zlepší vaši fyzickou zdatnost a zvýší hladinu oxidu dusnatého. ViNitrox™ je exkluzivní a patentovaná synergická kombinace jablečných a hroznových polyfenolů. Nabízí řadu výjimečných vlastností sportovní výživy, včetně dlouhodobého, zvýšeného výkonu, stimuluje svalovou výkonnost a zpomaluje nástup únavy.

Zoomad Labs používá ingredience Kyowa Quality®, které zaručují bezpečnost a účinnost Moonstrucku. Ingredience Kyowa Quality® používají výrobci, jemž záleží na kvalitě produktu, a kteří chtějí zajistit bezpečnost a účinnost produktů, jež uvádějí na trh. Nezapomeňte na štítku hledat Kyowa Quality® jako záruku špičkového produktu.

L-Glutamin je nejběžnější aminokyselina nacházející se ve svalech a je hlavním transportérem dusíku do svalových buněk. Během intenzivního tréninku mohou být jeho zásoby dramaticky vyčerpány, takže suplementace může být užitečná pro lidi, kteří chtějí optimalizovat svůj tréninkový výkon. Kyowa Quality L-Glutamin je čistá, vegetariánská složka podpořená nejvyššími výrobními standardy.

Moonstruck® také obsahuje AstraGin® a BioPerine®, dvě patentované a klinicky testované formule. V četných klinických studiích bylo prokázáno, že přípravky obsahující tyto složky mají výrazně vyšší absorpční kapacitu než jiné srovnatelné přípravky.

AstraGin® má také regenerační účinek na střevní mikroflóru, což znamená, že může také pomoci posílit imunitní systém. My šílenci jen tak neonemocníme!

BioPerine® je patentovaný extrakt získaný z plodů černého pepře (Piper nigrum), jež je standardizovaný minimálně na 95% piperinu a má pozoruhodnou schopnost zvýšit biologickou dostupnost současně podávaných živin. BioPerine® moduluje enzymy odpovědné za metabolismus nutričních látek. Stimuluje aktivitu přenašečů aminokyselin ve střevní výstelce. Inhibuje p-glykoprotein, tzv. „pumpový“ protein, který odstraňuje látky z buněk. Snižuje střevní produkci kyseliny glukuronové a snižuje aktivitu enzymu glukuronyltransferázy, čímž umožňuje, aby se do těla dostalo více látek v aktivní formě.

6 g AAKG, 4 g citrulin malátu a 2 g beta alaninu, to je kombinace aminokyselin produkujících oxid dusnatý, které jen velmi málo přípravků v současnosti na trhu nabízí v tak vysokých dávkách. Díky tomu dosáhnete nových úrovní vazodilatace. Žíly, žíly a další žíly!

50 mg Rhodiola Rosea v poměru 10:1 (500 mg Rhodiola) pomáhá zlepšit vytrvalost a koncentraci během tréninku a také podporuje využití tuku jako zdroje energie.

Vítejte v naší ZOO!

Doporučené dávkování:

  • rozmíchejte 16 g (jednu odměrku 30 ml) v cca 150 ml vody
  • užívejte 20-30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku 16 g denně

Tabulka nutričních hodnot:

16 g (1 dávka) jahoda (% RHP) višeň (% RHP)
L-arginin AKG 6 g 6 g
L-citrulin 4 g 4 g
Beta alanin 2 g 2 g
Kreatin monohydrát 750 mg 750 mg
Cholin citrát 658 mg 346 mg
L-tyrosin 349 mg 349 mg
L-glutamin (Kyowa™) 320 mg 320 mg
L-glycin 236 mg 236 mg
ViNitrox™ 50 mg 50 mg
Rhodiola rosea 50 mg 50 mg
Chlorid sodný 45 mg 45 mg
AstraGin® 35 mg 35 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 24 mg 24 mg
BioPerine® 16 mg 16 mg
Vitamíny
Vitamín B3 4,8 mg (30 %) 4,8 mg (30 %)
Vitamín E 3,6 mg (30 %) 3,6 mg (30 %)
Vitamín B5 1,8 mg (30 %) 1,8 mg (30 %)
Vitamín B2 0,42 mg (30 %) 0,42 mg (30 %)
Vitamín B6 0,42 mg (30 %) 0,42 mg (30 %)
Vitamín B1 0,33 mg (30 %) 0,33 mg (30 %)
Vitamín B9 60 mcg (30 %) 60 mcg (30 %)
Vitamín B7 15 mcg (30 %) 15 mcg (30 %)
Vitamín D 1,5 mcg (60 IU) (30 %) 1,5 mcg (60 IU) (30 %)
Vitamín B12 0,8 mcg (32 %) 0,8 mcg (32 %)

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
IU - mezinárodní jednotka vyjadřující obsah učinné látky

Složení:

Jahoda: L-arginin AKG, L-citrulin, beta alanin, kreatin monohydrát, cholin citrát, regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní aroma, L-tyrosin, L-glutamin (Kyowa™ Quality), glycin, protispékavá látka (oxid křemičitý), barvivo koncentrát z červené řepy - prášek (Beta vulgaris L.), aromata, vitamíny [vitamín C (L-askorbát vápenatý), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), vitamín B3-niacin (nikotinamid), vitamín B5-kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1-thiamin (thiamin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B9-kyselina listová (pteroylmonoglutamová kyselina), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin)], extrakt z kořene Rhodiola rosea (Sedum roseum L.), extrakt ze slupek hroznů (Vitis vinifera) a jablek (Malus pumila) - ViNitrox™, chlorid sodný, extrakt z kořene čínského ženšenu (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) - AstraGin®, sladidlo (sukralóza), extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) a extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) BioPerine®

Višeň: L-arginin AKG, L-citrulin, beta alanin, regulátor kyselosti kyselina citronová, kreatin monohydrát, aromata, L-tyrosin, cholin citrát, L-glutamin (Kyowa™ Quality), glycin, protispékavá látka oxid křemičitý, barvivo koncentrát z červené řepy (Beta vulgaris L.), vitamíny  [vitamín C (L-askorbát vápenatý), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), vitamín B3-niacin (nikotinamid), vitamín B5-kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1-thiamin (thiamin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B9-kyselina listová (pteroylmonoglutamová kyselina), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin)], extrakt z kořene Rhodiola rosea (Sedum roseum L.), extrakt ze slupek hroznů (Vitis vinifera) a jablek (Malus pumila) - ViNitrox™, chlorid sodný, extrakt z kořene čínského ženšenu (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) - AstraGin®, barvivo karmíny, sladidlo sukralóza, extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) a extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) BioPerine®

Upozornění:

Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, adolescenty, těhotné a kojící ženy a osoby na léčbě proti diabetu a vysokému krevnímu tlaku. Ukládejte mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy cereálií s lepkem, korýšů, vajec, ryb, arašídů, sóji, mléka, ořechů a lupiny a výrobky z ní.

Doplňkové parametry

Kategorie: No suplementy
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: NO suplementy
Příchuť: višeň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: