Záda, která cvičí, nebolí

Neohodnoceno
Značka: Vyšehrad
185 Kč
Zásady správného cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásady správného cvičení. Rady, jak se ke svému tělu i při práci chovat co nejšetrněji.

S předmluvou MUDr. Jana Hnízdila. Vzhledem k sedavému životnímu stylu se dnes bolest zad stala skutečným problémem, neřkuli civilizační chorobou. Nezbývá než pomoci si osvědčeným prostředkem – speciálním cvičením. K tomu nám pomůže brožurka cviků podle osvědčené metody paní Mojžíšové, kterou sestavila zkušená fyzioterapeutka dr. Simona Sedláková.

Kromě fotografií a popisků k jednotlivým cvikům zde naleznete zásady cvičení a kapitolu věnovanou ergonomii, tedy tomu, jak se ke svému tělu i při práci chovat co nejšetrněji. Osobní vzpomínkou na paní Mojžíšovou doplnil text MUDr. Jan Hnízdil z Centra komplexní péče v Dobřichovicích.

Simona Sedláková

Simona Sedláková vystudovala fyzioterapii na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK a od roku 1989 působí jako fyzioterapeutka. Mezi její učitele patřili L. Mojžíšová, doc. F. Véle, prof. V. Janda, prof. K. Lewit či prof. P. Kolář. Ve své praxi se věnuje komplexní léčebné rehabilitaci, především diagnostice a terapii funkčních poruch hybného systému. Inspirací ke knize se jí stali samotní pacienti, kteří přicházejí do její ordinace s bolestmi zad a hlavy, způsobenými často sedavým zaměstnáním.

 

Datum vydání: 30.10.2023

Formát: 145x205 mm

Počet stran: 64

Jazyk: čeština

Nakladatelství: Vyšehrad

Hmotnost: 0,139

Typ: Kniha

Vazba: brožovaná lepená

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Kategorie: knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: