Pro Tan Instant Competition Color Top Coat 207 ml

Neohodnoceno
Značka: Pro Tan
699 Kč
Položka byla vyprodána…

Ultra tmavá mahagonová opalovací barva. Dříve známá pod názvem Bikini Bronze® a Physique Bronze®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultra tmavá mahagonová opalovací barva. Dříve známá pod názvem Bikini Bronze® a Physique Bronze®.

Tato ultra tmavá bronzující pěna poskytuje tmavou, mahagonovou barvu, která je vhodná pro všechny soutěže.

  • ultra tmavá mahagonová barva
  • rovnoměrné opálení beze šmouh
  • snadno se aplikuje
  • rychle schne
  • snadno se smývá

Instant Competition Colour® je ideální pro soutěžící physique, fitness modelky, herce, herečky a kohokoli, kdo chce mít krásně tmavé okamžité opálení. Instant Competition Colour® vám zaručí výjimečnou soutěžní barvu, kterou lze také použít pro modeling, fotografování a filmování.

Návod na použití:

Před použitím dobře protřepejte. Použijte přiloženou aplikační rukavici nebo HVLP sprejer. Naneste malé množství, buď natřením nebo nastříkáním, na čistou suchou kůži, postupně na jednotlivé části těla. Před přímým kontaktem s oblečením nebo vodou nechte barvu zaschnout. Pro hlubší barvu aplikujte znovu.

Při použití airbrush pistole ji naplňte cca 100 ml přípravku. Stříkejte v horizontálním směru, odshora dolů na jednotlivé části těla. Vysušte tělo pomocí HVLP sprejeru pro urychlení celého procesu. Pro dosažení tmavší barvy aplikujte přímo na Pro Tan® Overnight Competition Color.

Doporučení:

Pro zafixování barvy a zvýraznění vaší postavy aplikujte Muscle Juice® nebo Show Shine® před nástupem na pódium. Po použití smyjte mýdlem a vodou.

Aplikační houbička je součástí balení.

Složení:

Voda, propylen glykol, dihydroxyaceton, fenoxyetanol,  FD&C modř 1 (CI 42090), FC&C žluť 5 (CI 19140), FD&C červeň 33 (CI 17200), sodium lauryl sulfát,  FD&C červeň 4 (CI 14700), ethylhexylglycerin.

Upozornění:

Není vhodné pro děti mladší 3 let. Jen pro vnější použití! Vyhněte se kontaktu s očima, pokud k němu dojde, okamžite vypláchněte vodou. V případě podráždění kůže přerušte aplikaci. Výrobek neobahuje žádný ochranný faktor a nechrání kůži před slunečním zářením. Opakovaná expozice nechráněné kůže při slunění zvyšuje riziko rychlého stárnutí kůže, rakoviny kůže a další škodlivé vedlejší účinky a to i tehdy, pokud nedojde ke spálení kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro závodníky
Forma: tekutá
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: pro závodníky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: