Kevin Levrone Levrone Mass 3000 g

Neohodnoceno
Značka: Kevin Levrone
889 Kč
Varianta

Mimořádně efektivní receptura, kdy jedna dávka obsahuje 42 g špičkového proteinu a 54 g sacharidového komplexu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KEVINE LEVRONE uvádí na náš trh vyváženou nutriční směs s vysokým obsahem bílkovin. Bílkoviny pochází z vysoce kvalitních zdrojů a zaručují tak perfektní základ pro tvorbu svaloviny. Vysoce pokročilá, vědecky zpracovaná receptura přípravku ANABOLIC MASS je dokonalou volbou pro všechny sportovce, kteří chtějí dosáhnout stanovených cílů. Je ideálním přípravkem, který pomůže odstranit dlouhodobé tréninkové překážky a znovu nastartovat rozvoj svalové hmoty.

Tato mimořádně efektivní receptura, kdy jedna dávka obsahuje 42 g špičkového proteinu a 54 g sacharidového komplexu dělá z ANABOLIC MASS skutečnou jedničku mezi regeneračními a pro růstovými přípravky.

Protein obsažený v ANABOLIC MASS pochází ze 4různých zdrojů: koncentrát syrovátkové bílkoviny (Carbelac®), izolát syrovátkové bílkoviny (Isolac®), hydrolyzát izolátu syrovátkové bílkoviny (Optipep®), hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®)* . Všechny se vzájemně doplňují a přispívají k růstu svaloviny, zkvalitnění syntézy proteinů a jsou perfektním regeneračním prostředkem.

Směs také obsahuje odborníky navržené množství dalších důležitých ingrediencí se synergickými účinky: DAA, Pískavice řecké seno, L-arginin, L-ornitin, HMB, Kreatin Monohydrát a Taurin.

DAA – D-asparagová kyselina (DAA) je neessenciální, přirozeně se vyskytující aminokyselina v mnoha zdrojích naší potravy. Nachází se hlavně v hypofýze, hypothalamu a varlatech. D-asparagová kyselina se váže na konkrétní, takzvaný NMDA receptor. V hypotalamu stimulace NMDA receptorů vede k produkci gonadotropin releasing hormonu (GnRH). Přikazuje hypofýze uvolňování luteinizačního hormonu (LH) a folikuly stimulujícího hormonu (FSH). LH a FSH ve varlatech zahájí proces, který vede k uvolňování testosteronu. Stimulace NMDA receptorů v hypotalamu také vede k uvolňování hormonu GHRH, který podporuje vylučování růstového hormonu.

Pískavice řecké seno – rostlina, u které studie prokázaly její pozitivní vliv na libido, sexuální výkon a sílu u trénovaných sportovců. TGF zvyšuje hladinu testosteronu málo. Snižuje jeho rozpad, což prodlužuje jeho efekt ve svalech. Její vliv na vzrušivost a vyvrcholení je lepší než její drobné zvýšení hladiny oběhového testosteronu.

HMB - Derivát aminokyseliny leucinu, resp. ketoleucinu. Tato skupina aminokyselin je v literatuře týkající se klinické a sportovní výživy považována za nejsilnější anabolické, či lépe řečeno antikatabolické aminokyseliny, které omezují tvorbu katabolického hormonu kortizonu. Hlavní efekt účinnosti se projevuje v nárůstu svalové hmoty, zvýšení síly a snížení podkožního tuku. HMB snižuje rozsah proteinového rozkladu, podporovaného tréninkem, výsledkem je zvýšení množství svalové hmoty a zkvalitnění její funkce. Jde o přírodní suplement se schopností zvyšovat množství svalové hmoty, nárůstu síly a snižování podkožního tuku. Blokuje tvorbu kortizolu.

Kreatin je přirozenou součástí výbavy buněk. Kreatin se vyskytuje ve svalstvu, mozku, krvi a to ve formě kreatinfosfátu nebo volný. Denní fyziologická potřeba kreatinu pro běžného člověka je kolem 2g kreatinu, z nichž část získává organismus z potravy a část vlastní produkcí z aminokyselin – glycinu, argininu a methioninu. Zvýšený přísun kreatinu vede k růstu hladiny kreatinfosfátu v buňce. Zásoba tohoto makroergického kreatinfosfátu slouží k zachování potřebného množství ATP (adenosintrifosfátu) jako zdroje energie pro svalový stah. Bylo zjištěno, že suplementace kreatinem ve vyšších dávkách po dobu 2-3 dnů zvýší hladinu kreatinfosfátu ve svalu, což je jeden ze základních předpokladů zvýšení rychlostního výkonu.

Taurin je aminokyselina – respektive je derivátem aminokyseliny, a proto je někdy řazen k aminokyselinám, přestože postrádá karboxylovou skupinu. Přesnější by proto bylo označení aminosulfonová kyselina. Reguluje hladinu tekutin ve svalech tím, že „natahuje“ glukózu a aminokyseliny do svalových buněk. Jeho efekt lze přirovnat účinku inzulínu, tedy vlastně působí anabolicky, podporuje, zvětšuje a dává svalu sílu, ale bez snižování hladiny krevního cukru. Má také důležitý efekt i při snižování hladiny kyseliny mléčné, což je důležité u sportovců, při intenzivních trénincích nebo u těžce pracujících lidí. Díky hydrataci zvyšuje objem svalových buněk a pomáhá udržovat rovnováhu minerálů, a tedy potlačovat riziko svalových křečí.

L-Arginin je látkou, která je naprosto nepostradatelnou pro tvorbu proteinů. Hraje důležitou roli v mnoha biochemických procesech.

Doporučené dávkování:

  • rozmíchejte 1 odměrku prášku (60 g) ve 200 ml vody nebo odstředěného mléka
  • užívejte 1 porci 3x denně - před tréninkem, okamžitě po tréninku a mezi jídly

 

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 120 g (1 dávka) 360 g (3 dávky)
Energetická hodnota 1464 kJ/345 kcal 1756 kJ / 414 kcal 5269 kJ / 1243 kcal
Tuky 2,6 g 3,1 g 9,3 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g 1,9 g 5,7 g
Sacharidy 45 g 54 g 162 g
- z toho cukry 10 g 12 g 36 g
Vláknina 1 g 1,2 g 3,6 g
Bílkoviny 35 g 42 g 126 g
Sůl 0,10 g 0,12 g 0,36 g
ANABOLIC MASS STIMULATOR BLEND
Taurin 3 000 mg 3 600 mg 10 800 mg
DAA kyselina D-asparagová 1 560 mg 1 872 mg 5 616 mg
HMB kalcium beta-hydroxy-beta-metylbutyrát 1 500 mg 1 800 mg 5 400 mg
Kreatin monohydrát 1 500 mg 1 800 mg 5 400 mg
- z toho kreatin 1 300 mg 1 600 mg 4 600 mg
L-arginin 1 000 mg 1 200 mg 3 600 mg
L-ornitin    500 mg    600 mg 1 800 mg
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.)    300 mg       360 mg 1 080 mg

Nutriční hodnoty jsou shodné pro všechny příchutě.

Složení:

Proteinový komplex [koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), izolát syrovátkové bílkoviny (z mléka), hydrolyzát izolátu syrovátkové bílkoviny (z mléka), hydrolyzovaný kasein PeptoPro® (z mléka), sacharidový komplex (maltodextrin, glukóza), kakao (1,12,13), Taurin, DAA (kyselina D-asparagová), HMB (kalcium beta-hydroxy-beta-metylbutyrát), Kreatin monohydrát, L-arginin, L-ornitin, Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), zahušťovadlo (xantanová guma), koncentrát z červené řepy (7,10), aroma, instantní káva(14), barviva (E150c (1,2,3,11), E160a (3,4), E141 (9)) .

Čokoláda (1), čokoláda - oříšek (2), karamel (3), banán (4), vanilka (5), vanilka - mandle (6), jahoda (7), bílá čokoláda - kokos (8), pistácie (9), malina (10), cookies (11), snikers (12), bunty (13), kafe frapé (14), jahoda-banán (15) 

Upozornění:

Obsahuje mléčné alergeny. Vyrobeno na zařízení, které zpracovává také sóju, vejce, arašídy, ořechy a pšeničné výrobky. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku. Obsahuje mléko. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sacharidy
Forma: sypká
Kategorie: sacharidy
Obsah bílkovin: 30 % - 49 %
Příchuť: káva frapé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: