Imunita v otázkách a odpovědích

Neohodnoceno
Značka: Mladá fronta
279 Kč
Všechno, co chcete a potřebujete vědět o své obranyschopnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechno, co chcete a potřebujete vědět o své obranyschopnosti.

Co je to imunitní systém? Jak velký význam má pro imunitu kojení? Lze využít imunitní systém v léčbě nádorů? Můžeme u svých dětí ovlivnit, zda budou mít alergii? Nakolik mohou mezilidské vztahy ovlivnit imunitu? Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídá inovativní a pokroková lékařka a vědkyně Zuzana Střížová.

Imunitní systém hraje klíčovou roli ve všech aspektech našeho života. Jeho funkce jsou nezbytné pro udržení našeho zdraví a ochranu před nemocemi. Bez imunitního systému bychom nebyli schopni efektivně bojovat proti infekčním onemocněním, regenerovat poškozené tkáně, odstraňovat opotřebované buňky ani potlačovat vznik nádorových onemocnění.

Právě díky komplexnímu zapojení imunitního systému do všech procesů v lidském těle se stal obor imunologie jedním z nejprogresivnějších oborů současnosti, který nám pomáhá nejen diagnostikovat a pochopit dříve neznámé, ale i léčit dříve neléčitelné. Autorka v této knize poskytuje srozumitelnou formou pravdivé informace o imunitním systému, jeho složkách i o důsledcích poruch v jeho fungování. Současně představuje nejmodernější trendy v prevenci, diagnostice a léčbě onemocnění způsobených poruchou funkce imunity.

 

Datum vydání: 12.10.2023

Formát: 145x205 mm

Počet stran: 152

Jazyk: čeština

Nakladatelství: Mladá fronta

Hmotnost: 0,218

Typ: Kniha

Vazba: brožovaná lepená

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Kategorie: knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: