Czech Virus Testo Virus Part 1 280 g fresh lemonade

Neohodnoceno
Značka: Czech Virus
449 Kč
Produkt Testo Virus Part 1 nabízí originální kombinaci složení pro optimalizaci nejsilnějšího mužského hormonu . Přispívá k normální plodnosti a reprodukci a k udržení normální hladiny nejsilnějšího mužského hormonu v krvi. Produkt kombinuje extrémní množství kyseliny D-asparagové se zinkem ve formě bisglycinátu, bóru a vitamínu D3. Optimalizace testosteronu by měla být jednou z priorit pro tvrdě trénující jedince, jelikož se od ní odvíjí nepřeberné množství akcí v našem těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na základě nejednoho výzkumu je bohužel zřejmé, že mají muži v dnešní době snížené hladiny nejsilnějšího mužského hormonu v porovnání s muži pár dekád zpátky. Snížení tohoto hormonu má na svědomí naše doba, jsme více obézní, působí na nás více stresu z uspěchané doby a v neposlední řadě do sebe dostáváme více chemických věcí (například BPA nebo Triclosan) ať už potravou nebo jiným způsobem.

Kyselina D-Asparagová (DAA) 
Kyselina D-Asparagová je aminokyselinový regulátor syntézy nejsilnějšího mužského hormonu a může působit na stimulační receptor (NMDA). DAA se ukazuje slibně v podpoře mužské plodnosti. Zdraví muži doplňující DAA mají pouze dočasné zvýšení hladiny nejsilnějšího mužského hormonu, muži s deficitní hladinou využijí benefity více. DAA působí v centrální oblasti mozku a způsobuje uvolňování hormonů, jako je luteinizační hormon, folikuly stimulující hormon a růstový hormon. Může se také hromadit ve varlatech, kde zmírňuje omezení rychlosti syntézy nejsilnějšího mužského hormonu, což vede ke zvýšení hladiny tohoto hormonu. Podle jedné studie dokáže DAA zvýšit nejsilnější mužský hormon až o 42%.

Zinek Bisglycinát
Zinek je jedním ze základních suplementů pro optimalizaci nejsilnějšího mužského hormonu v těle. Má vliv na velké množství funkcí v těle a jeho deficit může způsobovat mnoho problémů, mimo sníženou hladinu tohoto hormonu a nižší inzulinovou citlivost také například letargii, deprese nebo kožní abnormálie. Doplnění zinku je vhodné zejména z kvalitního zdroje, například zinku vázaného na aminokyselinu glycin (chelatová vazba).

Bór
Bór je minerál, který se tradičně příliš neužívá v produktech tohoto typu, přednost se dává spíše látkám alá Tribulus Terrestris, které jsou známé a lákají více neznalé uživatele, než funkční bór. Bór je testován v odlišných dávkách na různé problémy, například ženy po menopauze užívají 3 mg, lidé s osteoartrózou 6 mg a muži pro zvýšení hladiny hormonů 10 mg. Proto tento produkt obsahuje 10 mg bóru v HARDCORE dávce. Nejvíce studií zatím nasvědčuje tomu, že je to správná a optimální dávka.

Vitamín D3
Vitamin D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému. Jedná se o v tuku rozpustný vitamín, který se syntetizuje slunečním zářením. Cholekalciferol (D3) je přirozeně vyskytující se forma vitamínu D. Doporučovaná dávka vitamínu D je stanovena na 200 IU denně, což je žalostně málo! Dle zahraničních studií by se měla dávka pohybovat mezi 1000 až 2000 IU (minimálně!). V tomto produktu naleznete tedy 1000 IU, dostačující dávku podle většiny studií. V případě vyšší potřeby vitamínu D3 doporučujeme užití samotného suplementu Vitamin D3.

Doporučené dávkování:

  • začátečník - smíchejte jednu dávku (4 g, cca 3/4 odměrky) se 175-200 ml vody
  • hardcore - míchejte dvě dávky (8 g, cca 1 a 1/2 odměrky) s 350-400 ml vody
  • nepřekračujte 2 dávky (8 g) denně

Pozor, kyselina asparagová není 100 % instantní a usazuje se na dno šejkru/sklenice. Doporučujeme průběžně promíchávát při popíjení pro nejlepší uživatelský zážitek.

Tabulka nutričních hodnot:

začátečník 4 g % RHP*
DAA (Kyselina D-asparagová) 1500 mg
Zinek Bisglycinát
- z toho obsah zinku 5 mg 50 %
Bór 5 mg
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 12,5 mcg (500 IU) 250 %
hardcore 8 g % RHP*
DAA (Kyselina D-asparagová) 3000 mg
Zinek Bisglycinát
- z toho obsah zinku 10 mg 100 %
Bór 10 mg
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 mcg (1000 IU) 500 %
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
IU - mezinárodní jednotka vyjadřující obsah učinné látky

Složení:

Inulin, Kyselina D-asparagová, Regulátor kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citrónová), Aroma, Sladidlo (sukralóza), Zinek Bisglycinát, Kyselina boritá, Cholekalciferol

Upozornění:

Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použítím nebo skladováním. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)
Kategorie: anabolizéry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: