Czech Virus Protein Bar 45 g Coconela

Neohodnoceno
Značka: Czech Virus
44 Kč
Proteinové tyčinky od Czech Virus® přínáší vysoké množství bílkovin, nízké množství sacharidů a téměř žádný cukr. Samozřejmostí je i vysoké množství kvalitní rostlinné vlákniny. Bílkovinu tvoří výhradně syrovátkový protein, žádné levné zdroje proteinu. Produkt je jako již klasicky tvořen pouze kvalitními surovinami bez jakýchkoliv levných náhražek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní zdroj bílkovin
Mohlo by se zdát, že při aktuálních trendech zdravé výživy bude každá proteinová tyčinka obsahovat pouze kvalitní zdroje bílkovin. Chyba! Trh je zaplaven tyčinkami se sojovou bílkovinou, ideálně ještě s přídavkem pšenice a kolagenu. My jsme zvolili čistý a přírodní syrovátkový protein jako jediný a hlavní zdroj bílkovin v našich tyčinkách.

Originální zdroj vlákniny
Při prvních testech našich tyčinek jsme zkoušeli různé druhy tekutých vláknin, které bychom mohli použít. Nejvíce nás oslovila rostlinná vláknina z čekanky, která má výborné vlastnosti a zároveň dobře chutná. Poskytuje také výborné nutriční hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidů.

Velké množství ořechů
Všechny naše tyčinky mají hned po rostlinné vláknině a syrovátkovém proteinu jako další složku ořechy! Tvoří tedy podstatnou část produktu. V Coffeenele jsou to lískové ořechy, v Coconele kokos a v Caramele arašídy (zde tedy ne přímo ořech, ale luštěnina). Ořechy nám v receptuře tvoří výbornou chuť a dobré výživové hodnoty.

Vlastní receptura
Dnes je již běžné, že má každá známá česká značka vlastní tyčinky (některé dokonce i s kvalitním složením!). Málokterá značka však byla schopna po pár letech fungování tyčinky s vlastní recepturou nabídnout. My jsme vlastní proteinové tyčinky chtěli vždy, nicméně nespokojili jsme se s tím, aby pro nás nějaká firma vyrobila tyčinku s jejich recepturou. Nemohli bychom vyrobit originál podle našich ořechových krémů, které již dobře znáte. Věříme, že se čekání vyplatilo a ochutnáte nyní nejlepší proteinovou tyčinku bez snížení svého standardu kvality!

Doporučené dávkování:

Konzumace Coconela Protein Bar závisí na Vašich potřebách a jídelníčku, nelze stanovit doporučené dávkování.

Tabulka nutričních hodnot:

Coconela 100 g 45 g 45g %RP*
Kalorie 352,3 kcal 158,54 kcal 8,00%
kJ 1472,77 kJ 662,75 kJ 8,00%
Tuk 13,7 g 6,17 g 9,00%
- z toho nasycený 11,3 g 5,09 g 25,00%
Sůl <0,1 g <0,1 g 2,00%
Sacharidy 10,5 g 4,73 g 2,00%
- z toho cukry 3,4 g 1,53 g 2,00%
Vláknina 45 g 20,25 g 81,00%
Bílkoviny 27,9 g 12,56 g 25,00%

* „Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8 400 kJ / 2000 kcal)“

Složení:

rostlinná vláknina (čekanka), syrovátkový proteinový koncentrát, kokosový krém (kokos), kokos jemný, glycerin, slunečnicový lecitin, sukralóza
Alergeny: mléčná bílkovina, laktóza (ze syrovátkového proteinu), kokos

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčinky, sušenky
Dietní omezení: Bez lepku
Hmotnost/Objem: 1 - 99 g (ml)
Kategorie: tyčinky
Obsah bílkovin: 11 % - 29 %
Příchuť: kokos

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: