BioTech Mega Amino 500 tbl

Neohodnoceno
Značka: BioTech
759 Kč
Aminokyseliny ve formě tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • aminokyseliny z různých typů zdrojů aminokyselin
  • 5050 mg aminokyselin na porci
  • vegan
  • bez laktózy

Co jsou to aminokyseliny?

Jednou z hlavních součástí našich buněk jsou bílkoviny. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin. Známe 20 různých aminokyselin. Existuje 9 typů esenciálních aminokyselin, které jsou pro lidský organismus zásadní, ale tělo si je neumí samo vyrobit. Z tohoto důvodu je klíčové zajistit jejich optimální množství z externích zdrojů.

Podmíněné esenciální aminokyseliny, jako je L-glutamin, L-arginin nebo L-tyrosin, si lidské tělo dokáže vyrobit, ale za určitých okolností, například při intenzivním a dlouhém tréninku, může být užitečné i jejich doplňování. V těchto případech může naše tělo totiž  vyžadovat více aminokyselin, než stačí vyprodukovat.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 2x 4 tablety denně se sklenicí vody
  • nepřekračujte doporučené dávkování

Tabulka nutričních hodnot:

4 tbl 8 tbl
Aminokyseliny 1925 mg 3850 mg
- z toho glutamin peptit 1372 mg 2744 mg
- z toho sójový proteinový izolát 283 mg 566 mg
- z toho hrachový proteinový izolát 270 mg 540 mg
L-Leucin 200 mg 400 mg
L-Glutamin 200 mg 400 mg
L-Isoleucin 100 mg 200 mg
L-Valin 100 mg 200 mg
Aminokyseliny CELKEM 2525 mg 5050 mg

Složení:

Plnidlo (celulózový gel), glutamin peptit (pšenice, lepek), sójový proteinový izolát, hrachový proteinový izolát, potahový materiál [stabilizátory (polyvinylalkohol-polyethylenglykol-roubovaný-kopolymer, polyvinylalkohol), protispékavé látky (mastek, mono- a diglyceridy mastných kyselin)], instantní L-leucin (L-Leucin, emulgátor: lecitiny), L-Glutamin, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), L-Isoleucin, L-Valin.

Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sója, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýši, měkkýši a síra potraviny obsahující oxid uhličitý.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou výživu a zdravý životní styl. Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým!

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Dietní omezení: Bez laktózy, Vegan
Forma: tablety
Kategorie: aminokyseliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: