BioTech GH 120 cps

Neohodnoceno
Značka: BioTech
389 Kč
GH je produkt se 3 funkčními aminokyselinami (L-Arginin, L-Ornitin, L-Lysin) a vitamínem B6 pro regulaci hormonálních funkcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poměr 2:1:1 argininu, ornitinu a lysinu. S vitamínem B6. Bez lepku a bez laktózy.

Růstový hormon nebo zkráceně GH je protein, který se skládá ze 191 aminokyselin produkovaných v přední hypofýze. Jednou z jeho charakteristických funkcí je, že přispívá k tělesnému růstu v období dospívání. Uvolňování GH, produkovaného během spánku, je regulováno hypotalamem. Vzhledem k tomu, že stimuluje syntézu bílkovin a odbourává tukové zásoby, měl by být rozhodně považován za hormon „pozitivního“ účinku. Rok od roku zhruba od 35–40 let postupně ubývá svalové hmoty, zároveň však roste obsah tuku v našem těle. Tento proces lze přičíst sníženým hladinám GH. Nejúčinnějším a nejbezpečnějším způsobem, jak zvýšit hladinu tohoto hormonu, je tedy zvýšit jeho produkci v těle.

GH Hormone Regulator obsahuje arginin alfa-ketoglutarát (AAKG) a L-ornitin hydrochlorid jako zdroj aminokyseliny L-argininu a L-ornithinu v poměru 2:1. Jedná se o formuli vyrobenou s aminokyselinou L-lysin a vitaminem B6. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k regulaci hormonální aktivity. Pomáhá také k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a k udržení normálních psychických funkcí.

Aminokyseliny jsou stavebními kameny jedné z našich základních živin, bílkovin, které se běžně vyskytují všude v lidském těle. Některé aminokyseliny si lidské tělo dokáže vyrobit (neesenciální aminokyseliny), zatímco aminokyseliny, které patří do druhé skupiny (esenciální aminokyseliny), jsou přijímány potravou. Ze všech různých aminokyselin pouze 20 přispívá k utváření struktury bílkovin. Aminokyseliny jsou životně důležité pro všechny tělesné funkce, jako je trávení, funkce jater nebo hojení ran. Aminokyseliny udržují kůži, vazy, svaly, šlachy, vnitřní orgány, žlázy, vlasy a nehty. Přispívají také k produkci hormonů, stejně jako neurotransmitentních látek a enzymů. Kromě toho jsou také důležitým externím zdrojem energie.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 4 kapsle denně před spaním se sklenicí vody
  • ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Tabulka nutričních hodnot:

4 cps
L-Arginin alfa-ketoglutarát 1200 mg
L-Ornitin HCl 600 mg
L-Lysin 450 mg
Vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP)

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

Složení:

L-arginin alfa-ketoglutarát 43,9 %, L-ornitin hydrochlorid 22 %, tobolka [želatina, povlaková látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], L-lysin 16,4 %, protispékavé látky (oxid křemičitý, celulózová guma), pyridoxin hydrochlorid.

Vyrobeno v závodě kde se zpracovávají potraviny obsahující mléko, vejce, lepek, sóju, korýši, oxid siřičitý a ořechy.

Upozornění:

Skladujte mimo dosah malých dětí! Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada rozmanité a vyvážené stravy a zdravého životního stylu! Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám. Pokud máte potíže s krevním tlakem, před užíváním produktu se poraďte se svým lékařem. Uchovávejte dobře uzavřené na chladném, suchém místě. Po otevření nevybírejte sáček se silikagelem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku
Forma: kapsle
Kategorie: aminokyseliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: